Перейти на мобільну версію сайту

21.12.2012

НЕ ЧЕКАЙТЕ МАННИ НЕБЕСНОЇ!

Доки можна послуговуватися прислів’ям: «Моя хата скраю, нічого не знаю»? Нам, українцям, уже необхідно дотримуватися іншого: «Разом гори легше перевернути».
Надзвичайна ситуація, якою не може керувати людина, сталася ще тиждень тому, і зрозуміло кожному, що за мить і відразу скрізь, та ще й під час сильного снігопаду, не можна вичистити місто, а особливо околиці й села. Уся техніка та працівники, особливо трактористи, працювали цілодобово. І якщо в цілому, то головні магістралі чистили. А от двори, пішохідні доріжки, d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgтротуари позаносило снігом до пояса. Від цього ми всі незадоволені, бурчимо, киваємо на когось - і на це часу вистачає. А самим узяти в руки лопати й заради задоволення і користі прочистити кілька метрів снігової доріжки біля свого дому, під’їзду чи тротуар, то тут часу немає.
Дивуюся людям і обурююся з того, що всі сидять і чекають манни небесної. Але є кам’янчани, яким не байдуже, і вони виходять зі своїх квартир та чистять стежки, відкидають сніг із тротуарів. Та на них дивляться, як на диваків, з них глумливо посміхаються, мовляв, у двірники записався. Інші запитують: «А навіщо це тобі? Ми податки платимо, отже, влада повинна подбати про прибирання!».
Що це – байдужість?! Влада, звичайно, повинна, але й ми не маємо сидіти склавши руки. Є ще одне прислів’я: «Рятування потопельників справа рук самих потопельників». От і виходить, що наше «ПАНСТВО» не бажає для себе зробити благо, цурається роботи. Тільки язиками ляпати гаразд...
А Ви не цурайтеся, зберіть своїх дітей, сусідів і вийдіть та покидайте сніжок. Це дуже корисно для здоров’я, та якщо це робити граючись, ще й отримають задоволення не лише діти, а й дорослі. Крім того, познайомитеся із сусідом, якого досі не знали. Хто ж зробить для нас самих щось добре, корисне, як не ми самі?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.