Перейти на мобільну версію сайту

11.12.2015

НЕ БУДЬТЕ БАЙДУЖИМИ

За тиждень розпочинається коло новорічних свят, яке триватиме місяць. У кожній родині цих свят, зазвичай, Ірина Фурманчомусь найбільше чекають діти та їхні бабусі й дідусі. Якщо перші живуть в очікуванні великої кількості подарунків, то для других їхні діти й онуки і є тими подарунками.

Гарна традиція збиратися на свята в родинному колі має своє особливе значення. І для цього не треба загадувати бажання чи чекати якогось дива. Просто вміти ці традиції шанувати і зберігати. Особливо зараз, у непростий для держави час. Зуміти не падати духом і робити приємне близьким та рідним людям.

На жаль, не всі родини можуть собі це дозволити. Не лише тому, що мають певну матеріальну скруту, а й тому, що багато людей, які живуть у нашому суспільстві, не мають тих самих дітей та онуків. Або навіть, якщо і мають, то ті про них забувають, чи взагалі давно забули, не вважаючи за потрібне перетелефонувати на Різдво чи Новий рік. Хоча для них це є найціннішим у житті подарунком, для якого навіть не потрібні гроші. Просте: «Привіт, мамо, чи, бабусю!» вже є для них запорукою того, що свято до них прийшло. Вони чекають елементарних теплих та добрих слів. Хоча би маленької краплинки вашої уваги. Цим ви стимулюєте їх жити далі, не здаватися перед труднощами долі, чекати ваших дзвінків і надалі.

У житті бувають різні злети та падіння, змінюється світ і все навколо нього, проходять повз життя сторонні люди, але родина завжди має бути на першому місці. Лише разом із нею та завдяки її підтримці можна дійсно звернути гори і досягти поставленої в житті мети. Пам’ятайте про це завжди!

Не будьте байдужими напередодні новорічних свят і до тих людей, які живуть зовсім самотньо. Адже так склалася їхня доля. Одинокі, люди похилого віку, діти-сироти, що живуть в інтернатних закладах. Подумайте про те, як почуваються під час цих свят вони. Кожнен з них потребує ще більшої уваги, ніж будь-хто. Десь про це дбають благодійні організації та інші установи, але задумайтеся над тим, що кожен з нас може стати для них теж хоч маленьким, але благодійником. Серед цих людей можуть бути і сусіди, і звичайні дітки з будинку поруч, чиїм батькам часто буває байдуже до своїх дітей, родичі людей, з якими ви разом росли, та за іронією долі вони залишилися одинокими. Не обходьте їх стороною! Не будьте байдужими, адже в кожному з нас є достатньо добра, щоб ним поділитися.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.