Перейти на мобільну версію сайту

27.02.2015

НЕ БАЧИМО ЗАВТРАШНЬОГО ДНЯ

Кожне покоління українців бореться за свободу й незалежність. Не оминула така гірка доля4.jpg й наш час. Ми ведемо жорстоку й кровопролитну війну на сході нашої держави. Врешті, може можновладці вже наважаться визнати, що це ВІЙНА, а не АТО, оскільки наші хлопці воюють не проти «шахтарів і трактористів», а проти регулярної армії РФ. Це неоголошена гібридна війна.

Подекуди на вулицях ще можна почути, що боремося з братньою Росією, «старшим братом». Та ось що хочеться сказати: НЕ ПОТРІБЕН нам такий брат-гопник, який сунеться своєю п’яною мармизою на територію суверенної незалежної держави, аби відірвати ще шмат землі (нехай для початку розберуться з тим, що мають). Та й не була Росія нам ніколи братом. Такими тезами вони тільки намагалися виправдати свою загарбницьку, по відношенню до України, політику.

Врешті-решт, не було й ніякої «колиски трьох братніх народів», бо ж не може в сім’ї українця й білоруса народитися росіянин (згадайте працю Михайла Грушевського «Звичайна схема «русскої» історії й справа раціонального укладу історії східного слов’янства»). Отож про яку братню Росію і якого «старшого брата» йде мова?..

Поки на сході України йде війна, по всій країні лунають вибухи, палають намети... П’ята колона працює на повну потужність, відробляючи кремлівські гроші. І причину цьому треба шукати не сьогодні, і не вчора. 25 років наші політичні «лідери» (чи все ж таки «ледарі»?) займалися пограбуванням держави і набиванням власних кишень, а не наведенням ладу в країні. І почалося: то Донбасу «слышатся голоса», то мову російську хтось притісняє... А тепер пожинаємо те, що так довго сіялося. Та й подивимося правді у вічі: а скільки зрадників і кремлівських запроданців займають теплі крісла в різних владних кабінетах по сьогоднішній час?..

На фоні цього маємо ще й страшенний обвал економіки, коли гривня знецінюється шаленими темпами, а ціни в магазинах ростуть, мов на дріжджах (от тільки зарплати не змінюються). Виходить, як у тому анекдоті: «Заходжу в магазин - очі розбігаються. Дивлюся на ціни - очі на лоб лізуть. Заглядаю в гаманець - нічого не бачу»... Так і не бачимо ми завтрашнього дня...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.