Перейти на мобільну версію сайту

17.07.2015

НАЙБІЛЬШЕ БЛАГО - ДРУЖБА

У кожного з нас бувають такі моменти, коли, виходячи на вулицю, ти відчуваєш, що на тебе падає небо. Це тіІрина Фурман хвилини та часи, в які ти не знаєш, по якому маршруту сьогодні рухатися й чи взагалі потрібно це робити. Чи, може, краще сісти вдома та загорнутися в ковдру, ховаючи від себе саму себе? Закрити долонями очі й намагатися відключитися.

Такий стан найчастіше буває, коли ти відчуваєш, що тебе зрадили. І не просто хтось, а найближча тобі людина, якій ти довіряла свої думки, прагнення і життя. Зрада - це, напевно, взагалі найстрашніша штука, на яку здатна людина. Вона спотворює все й вижирає зсередини найкращі якості. Думаю, що здатний зрадити навряд чи вміє відчувати повноту життя. Нещодавно я також це відчула на собі. Неприємно, але це факт, який потрібно було прийняти, проаналізувати й думати про те, щоб такого в твоєму житті більше не траплялося. І в ці хвилини, коли відчай досягає своєї критичної межі, мене підтримала моя найближча подруга. Без нот і емоцій, просто своєю присутністю в моєму житті. Просто тому, що вона є, тому, що змушує рухатися вперед і боротися за право існування в цьому світі. Бо вона й сама справжній боєць.

Думаю, найбільше благо, яке доля дає людині - це мати справжнього друга. Можливо, це звучить дещо банально, але коли серед ночі на другому кінці слухавки чуєш: «Щось сталося? Виїжджаю!», стає на душі тепло й затишно. В такі хвилини ти розумієш, що мати споріднену душу, яка тебе розуміє просто дивлячись тобі в очі - це неймовірне щастя. Дружба має свій вимір, можливо, шостий чи восьмий, але в будь-якому випадку інший, аніж у якому ми живемо. В ньому не може бути місця для брехні, зради та підступності. Ти будеш впевнено крокувати вперед і ніколи не боятися, що тобі в спину встромлять ніж. Або ж собою закриєш, щоб близькій тобі людині не завдали болю та зла. Ніколи не допущу, щоб хтось образив мого друга, бо він для мене все. Тільки зі справжнім другом можна, наприклад, сидіти не одну годину поспіль біля річки, говорячи про все на світі. Якщо болить його, то болить і тебе. І ти зробиш все, щоб зняти цей біль. Тільки щира радість за якісь досягнення друга зробить твій день легким і світлим, навіть якщо за вікном вирує гроза. Шануйте та цінуйте своїх друзів! Вони в житті з’являються не просто так. І якщо ви зі своїм другом складаєтеся в єдиний пазл, вам доля дійсно в житті всміхнулася.

Ірина ФУРМАН


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.