Перейти на мобільну версію сайту

04.12.2015

НАВМИСНЕ НЕ ПРИДУМАЄШ

Днями в нашій редакції сталася надзвичайна подія. Чоловік вже збирався вийти із кімнати журналістів, як у d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgнього стався напад. Він умить втратив свідомість і впав на підлогу. Одні намагалися надати йому допомогу, інші викликали й зустрічали швидку допомогу. Диспетчеру чітко вказали адресу і як краще доїхати.

Зрозуміло, що коли людина задихається й на твоїх очах може померти, то час плине дуже повільно, а ти починаєш панікувати. Попри все, усвідомлюючи це, якесь відчуття підказувало ще раз зателефонувати, щоб пришвидшити допомогу, тому рука знову набрала три рятівні цифри «103». Звичайно, таких як ми, прискіпливих, у стотисячному місті багато, й диспетчер втомився від нас усіх. Та людина вже посиніла і кожна секунда відраховувала довжелезні миті її життя. Диспетчер повідомила, що швидка вже помчала. Я ще раз наголосила, як проїхати до зазначеної адреси. У відповідь отримала: «Зустрічайте біля «Лілеї», і зв’язок обірвався.

Не зрозуміло, чого мене відправили до «Лілеї», та й уже незручно було ще раз телефонувати. Робити нічого, біжу куди послали. Бачу вдалині з’явилася швидка. Від радощів я аж підскочила. Махаю руками, вказуючи куди їхати, а автомобіль різко дає вправо. Підбігаю до водія, намагаюся вказати дорогу, але бригада медиків вже кудись побігла. Я обурююся й вимагаю продовжити шлях, але в темряві бачу якийсь натовп, який теж обурюється, що вони щойно викликали швидку, бо людині зле. Питаю у водія: «На яку адресу вам веліли їхати?». Той назвав редакційну. Чому ж зупинилися тут? А у відповідь: «Бо люди махали руками, щоб зупинитися». Телефоную диспетчеру, той мені відповідає, що швидка вже на місці. Питаю: «На якому місці?». «Біля «Лілеї», - відповідає він. «Але ж мені потрібно у редакцію!» - пояснюю.

Тим часом медики дуже гарно обслужили чоловіка, який валявся на тротуарі, не першої свіжості, після вчорашнього перепою (цього лише сліпий міг не помітити), обробили йому рани на обличчі, підняли та повели у швидку, збираючись везти його у лікарню. А ви робіть що хочете, бо одна швидка перевозить одного пацієнта. На допомогу медикам, тобто сперечатись, підключилися перехожі, мовляв «Це теж людина!». Ніхто не заперечує цього факту, але швидку допомогу чітко відправили на чітко вказану адресу.

Диспетчер по рації починає з’ясовувати, за якою адресою знаходиться бригада, ведуться перемовини, а тим часом журналісти намагаються привести до тями чоловіка, що втратив свідомість. Лише після міцних словечок медики попрямували до редакції. Обстежили пацієнта, зміряли тиск, щось вкололи під обурення медсестри і з’ясовування стосунків та збиралися їхати, залишивши пацієнта в редакції. Усвідомивши, що їм цього не вдасться, вирішили його госпіталізувати.

Звичайно, бувають накладки, але їх медики мають миттєво вирішувати, а не доводити свою правоту і не провокувати людей.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.