Перейти на мобільну версію сайту

29.08.2014

НАПУТНЄ...

Напередодні 1 Вересня майже всі побажання звучать для школярів, особливо першокласників. Та хто сказав, що напутніх слів не потребують вчителі та батьки? Саме d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgвони несуть найбільшу відповідавльність за виховання та навчання наших дітей.
Останнім часом стало модним вигукувати гасла про партіотизм, незламність та силу духу нашого народу. Та кожна з цих рис формується найперше на основі чесності - чесності, про яку давно забули можновладці. А, може, вони ніколи й не знали цього слова?
Скільки крові було пролито на Євромайдані? Скільки доль було зламано, скільки сліз пролито, аби нарешті країна відчула себе чистою від брехні. А що маємо сьогодні? Інші обличчя, але принципи ті ж самі.
Чому наша армія екіпірується, їсть, п’є і лікується тільки тим, що їй доставлять волонтери? Де Міністерство оборони? Про які тендери можна говорити, коли країна, скажемо чесно, знаходиться у стані війни?
Як, дивлячись в очі дружинам, матерям, дітям загиблих солдат речник РНБО розповідає про «незначні» втрати нашої армії, коли поля Луганщини й Донеччини встелені трупами; про звільнення того чи іншого населеного пункту, коли його мешканці волають про порятунок від російських найманців? Страусина політика - не кращий    вихід із ситуації, що склалася.
Будьмо чесними, якою б тяжкою не була правда. Тільки тоді можна сподіватися на адекватні рішення, які принесуть справжню, а не віртуальну перемогу.
Чесність прищеплюється вдома, формується за шкільною партою. Вона не завжди зручна, бо вимагає визнання власних помилок, але діти мають розуміти, що й дорослі помилються і їм вистачає мужності попросити вибачення за негарний вчинок.
Те, у якій країні ми житимемо завтра, залежить від того, як нині виховуватимемо своїх дітей, які незламні принципи й поняття прищеплюватимемо.
На моє тверде переконання, справжній українець - не той, хто піарить себе у вишиванці, гарно розповідає про безмежну любов до своєї землі, а той, хто має сміливість думати, говорити і діяти чесно...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.