Перейти на мобільну версію сайту

03.02.2017

НАМ П’ЯТЬ РОКІВ

шухановаП’ять років – це багато чи мало? Для дитини, яка готується наступного року перейти у новий, самостійний етап життя – це ціла маленька епоха. Це навчання спинатися на ноги, вимовляти перші слова, це перші сльози і перші зуби, це перші набиті гулі. Це перші відібрані в пісочниці іграшки і перші заяви про вміння захищатися. Для батьків дитини п’ять років – це недоспані ночі, температури і лікарі, бажання нагодувати чимось смачненьким, навчити говорити і добре стояти на ногах, а ще - бути щасливими першому слову свого чада, першому кроку, першому другу і першим самостійним рішенням.

Узагалі ж, для людини п’ять років – це зовсім мало. Це лише якісь елементарні навички, і вони здобуваються досить швидко, але не для батьків.

От і нашій дитині – газеті «Кам’янецький часопис КлюЧ» сьогодні, третього лютого, виповнюється п’ять. І спочатку, після її народження, як це у нас, українців, у традиції, намагалися знайти риси, на кого вона схожа і встановити батьківство. Але так і не змогли донині, тому зі всіх сил докладають зусиль, аби взяти матеріал на генетичне дослідження. Та батьки трохи пручаються. Потім чекали, як наше маля заагукає, але воно відразу подало гучний голос. Не забарилося і відразу стати на ноги, незважаючи на те, що набагато старші сестри відразу незлюбили новонароджену і щоразу та за найліпшої нагоди намагалися поставити підніжку...

Усім відомо з казок, як сестри прибирають спадкоємців, щоб собі більше загарбати. Та батьки в немовляти виявилися досить дбайливими і уважними. Сестри розлетілися, хто куди, хоча пророчили немовляті тримісячну смерть...

Наше чадо стало на ноженята і почали тими молочними зубками кусати ті спокусливі, тверденькі яблучка, інколи вдавалося навіть пожувати. Згодом проявився чіткий і стійкий характер, а потім - ідеї, ідеї, які намагалися вкрасти, перетягнути, скопіювати. Проте це вже неважливо, бо в крадіїв це виходить кособоко, без певної послідовності і зрештою копія - це не оригінал, нехай навіть і хороший. Та байдуже, копіюйте на здоров’я, якщо власної фантазії бракує, а наше дитя готується у далекий похід – планету знань, добра і справедливості.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.