Перейти на мобільну версію сайту

08.07.2016

НАМ ПОТРІБЕН ЗАКОН ЧИ ВЕНДЕТА?

d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46eЧогось згадався художній фільм «Авария - дочь мента», коли вже 4 роки йде суцільне знущання над матір’ю вбитого юнака.

9 липня минає чотири роки, як у нашому місті сталося жорстоке вбивство Павла Теплюка. За ці роки мав би вчухнути біль у серці матері, рідних, близьких та друзів. Але це неможливо, бо його постійно ятрить нелюд, вбивця та мерзотник. Родина Павлика пройшла всі кола пекла, доки домоглася справедливого вироку суду, незважаючи навіть на перепони, які ставила наша «найсправедливіша» у світі судова система, на постійні знущання, на витрачені гроші для поїздок та судових зборів. Та ви не повірите, знущання продовжуються й надалі. Злочинець подав апеляцію на вирок. Як виявляється, наші «гуманні» закони швидше захищають вбивць, ґвалтівників, злодіїв, розбійників, аніж нормальних, законослухняних громадян, які чесно трудяться, розбудовують державу, народжують нормальних дітей. Той непотріб паразитує на тілі нашого суспільства, висмоктуючи кров, нерви, відбираючи здоров’я і життя. І ми мусимо їх годувати, утримувати баласт, який висить каменем на шиї людей, нібито випробовуючи – випливе, не випливе, задушиться, не задушиться. Міцна українська нація, всунувши голову в ярмо, тягне той віз гною, який йому наклав законодавець. А колія у всіх одна, і всім потрібно йти в ногу. Збився один, і вся тендітна система може розвалитися. Щоб вона не розвалилася, керманичі, чи б пак ляльководи гарно задурюють нам мізки, чи то клонують нас, аби всі йшли в ногу.

Але повернемося до судової справи про вбивство хорошого хлопця, який міг би принести багато користі суспільству, в якому міг жити, але його життя відібрав вбивця, який продовжує знущатися над його ненькою, й не лише. Він знущається над суддями, правоохоронцями. Він плює їм в обличчя; дійшло навіть до того, що нелюд, якого привезли до судової зали, просто помочився в клітці й на зауваження охорони мовив, якщо вони не стулять пельку, то їм теж дістанеться. Кінця й краю цій справі не видно, бо заячі душі не можуть узяти і прийняти рішення та поставити крапку в цій жахливій і ганебній для судочинства справі. Судді самі дозволяють ганьбити нас із вами, чесних людей, даючи дозвіл плювати собі в обличчя, а людям - у душу. Для таких нелюдських вчинків в Україні потрібна вендету.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.