Перейти на мобільну версію сайту

27.11.2015

НА «ДО» І «ПІСЛЯ»

Здавалось би, ще тільки недавно були погожі літні дні, яскрава тепла осінь, але чомусь завжди неочікуваноІрина Фурман приходить зима. Ми жаліємося на холод, мряку, перший сніг, але при цьому з 1 грудня, я більше ніж упевнена, більшість людей живе в очікуванні Нового року. Він завжди як екватор ділить для людей їхнє життя на «до» і «після». Чомусь є звичка думати, що з 1 січня життя піде за тим сценарієм, який ти запланував собі в новорічну ніч. Може, варто змінити стереотипи і подивитися на житті по іншому, адже його творимо ми самі й обставини, які нам виставляє доля.

Людина повинна не боятися змінювати себе і світ щодня. Адже лише тоді вона зможе самореалізуватися і навчити своїх близьких друзів чи колег поважати себе, їхню власну думку, не жити за категорією «амеба звичайна» чи «інфузорія туфелька», а впевнено рухатися вперед.

У кожного з нас є потужний потенціал, ідеї та думки, які можна втілити в життя у різних напрямках розвитку. Але ж знову таки, чомусь дуже рідко люди наважуються їх озвучити. Задумайтеся! Хто знає, а, можливо, саме від вашої думки залежатиме чиясь доля чи розвиток, а ви вперто мовчите й нічого не хочете говорити. Страх і боягузство ще нікому не робили честі. Навпаки, змушували людину бігти до глухого кутка з думкою про те, що «ВСЕ!». І тоді вже ви точно забуваєте, що є особистістю, яку мають поважати, до думки якої мають прислухатися. Виникає почуття розгубленості та розчавленості. Моя порада: насамперед навчіться себе поважати, ніколи не бійтеся говорити правду в очі, ніколи не схиляйте спину перед людьми, які на це не заслуговують. Пам’ятайте, що ви чиїсь діти, батьки, дідусі і бабусі, друзі, що ви для когось найважливіша людина в житті, що від вашої думки залежить чиясь доля. Навчіться бути впевненими.

Особисто в мене на найбільшу повагу заслуговують відверті, приземлені люди, які ніколи не бояться говорити правду в обличчя і при цьому зберігають власну гордість та повагу до себе. От саме такі люди і їхнє ставлення до життя ділить все на «до» і «після». І це може відбуватися кожного дня.

Визначте для себе власні цінності і ніколи їм не зраджуйте, бо тоді зрадите себе, перестанете себе поважати і, відповідно, перестануть поважати вас. Не бійтеся змінюватися і змінювати власну думку. Не бійтеся перегортати сторінку, яку більше ніколи не захочете прочитати знову. Назавжди викресліть зі свого життя людей, які не заслужили вашої поваги. Навчіться самі змінювати долю і ділити її на «до» і «після».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.