Перейти на мобільну версію сайту

19.05.2017

МРІЙТЕ ТА ВТІЛЮЙТЕ МРІЇ У ЖИТТЯ

Андрій ПавловськийМрії мають здійснюватися. А ще – вони мають бути великими. І тільки великими. Бо куди ж там малим? То, швидше, бажання, які можна здійснити, не доклавши особливих зусиль: не чекаючи з трепетом у серці, не прокидаючись щасливим у передчутті, що ви вже близько до мети, не рахуючи лічені дні, хвилини, секунди...

А мрія – це завжди щось нездійсненне, далеке-далеке. Щось таке, до чого йти і, здається, ніколи не дійти. Щось, що огортає теплом, виблискуючи приємним сяйвом, зігріває, коли холодно в душі, спонукає щодня прокидатися і наближатися до неї. Мрія – це те, що у важку хвилину не дає змоги опускати руки, здатися і припинити бій з примарами буденності, що підштовхує йти вперед і тільки вперед, що тримає на плаву, направляючи вас у вірному напрямку.

Тож мрійте по максимуму. Бо це окриляє. Відкриває друге дихання. Такий собі фронт для дій, що допомагає досягти мети. Здійснити нездійсненне. Та й хто сказав, що мрій буває забагато?

Не зважайте на вік. Скільки б вам не було років, мрійте. Бо мрії не знають вікових меж.

Озвучуйте свої мрії. Бо вони люблять, коли їх промовляють вголос. Прописуйте їх, і вони здійсняться, наче давно написане пророцтво. Просто не бійтеся зробити їх публічними. Раптом той, хто може допомогти їм реалізуватися, зовсім поруч, а ви його проґавите?

Втілюйте чужі мрії в життя. Бо життя існує за принципом бумерангу: що ви комусь, те й вам у відповідь. Просто не забувайте, що мрійники навколо вас. І, якщо ви можете здійснити мрію хоча б однієї людини, чому би це не зробити? Добрі ж справи повертаються сторицею.

Хтось скептично може закинути, мовляв, куди там до тих мрій, тут аби день прожити, важко ж як. І буде правий. Проте частково. Так, нам іноді складно приділити час та ресурси на мрії, потопаючи в буденній боротьбі за гідне місце під сонцем і світле майбутнє, але як би не було важко кожному з нас, мрія має бути частиною нашого життя. Має оживати, перетворюючи наш світ на кращий, давати надію. Бо якщо розтопчемо її, розтопчемо і власне життя.

Тож не проходьте повз чужі мрії і не забувайте про свої, залишивши їх безнадійно покинутими десь глибоко у власній свідомості.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.