Перейти на мобільну версію сайту

19.07.2013

МОЯ ХАТА СКРАЮ?

Чи замислювались ми, як часто ліземо в чуже життя без дозволу, щось там вишукуємо, даємо, як нам здається, мудрі поради, і як рідко приходимо на допомогу, коли вона дійсно вкрай необхідна?
На одному з центральних телеканалів демонструють соціальний проект «Моя хата скраю». Для 3f.jpgпересиченого всілякими новинками глядача він, можливо, й не став чимось надзвичайним, або, як ще полюбляють казати, - рейтинговим. Та є в ньому те, що примушує побачити себе самого. Провокаційні ситуації, які створюють автори проекту, виводять на світ Божий або наші найкращі риси, або ж усю ту гниль, яка роками накопичується в нас, перетворюючи у створіння, позбавлене співчуття, відповідальності й громадянської позиції.
... 5-річна дівчинка загубила маму, 90-літній дідусь не може пригадати, хто він і звідки, у вас на очах в однієї жінки злодії вирвали сумочку, інвалід-колясочник намагається вибратися на бордюр, щоразу скочуючись з нього, браття-слов’яни дозволяють собі привселюдно знущатися з людини іншої раси... І таких та подібних ситуацій безліч! Вражає, як пересічні українці ставляться до них. Хтось на мить зупиняється, хтось навіть оком не моргне, і тільки одиниці намагаються зарадити біді. Невже милосердна, щедра, миролюбна і, водночас, волелюбна нація українців перетворюється на вовчу зграю, де кожен сам за себе, а слабкого чи пораненого – геть з перед очей? Шкода, що забуваємо: чим менша зграя, тим легше її знищити.
Кажуть, що економічна криза робить нас черствими і жорстокими. Не вірю! Криза духовної порожнечі перетворює людей на моральних калік. Іноді, коли сильно допече, вони виходять з транспарантами погаласувати, та як тільки з кожним окремо буде проведена «профбесіда», транспаранти згорнуться і, підібгавши хвости та опустивши голови, вчорашні «активісти» поплентаються кожен до своєї хати. Тієї, що скраю...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.