Перейти на мобільну версію сайту

03.07.2015

МОЛОДИМ У НАС?..

Нещодавно ми святкували День молоді. Як же живеться сучасній молоді і які її 4.jpgперспективи?

От частенько можна почути від людей старшого покоління, що сучасна молодь лінива й нічого не хоче робити. Лінивих вистачало у всі часи й такі характерні для всіх поколінь. Але не можна всіх рівняти під одну гребінку.

Сьогодні в нас багато ініціативної, творчої, талановитої молоді, яка прагне змінити життя на краще. Причому змінити не тільки своє життя, але й суспільства та держави. Та проблема в тому чи дають це зробити? Не помилимося, якщо скажемо, що в переважній більшості вся ініціатива залишається тільки ініціативою, адже самореалізуватися при сучасних реаліях дуже й дуже важко. От і виходить така собі боротьба з вітряками. 

На окрему увагу заслуговує й питання працевлаштування. Закінчуєш ти навчальний заклад (неважливо якого рівня акредитації чи якого напряму) й постає логічне запитання: «Що робити далі?». Знайти роботу за фахом вельми непросто, та й будь-яку роботу взагалі непросто, якщо населений пункт невеликий. Інколи береш оголошення «Потрібні на роботу», де від претендентів на робоче місце вимагають, щоб мав дві вищих освіти, знав десять іноземних мов, мав 10 років досвіду роботи і, в той же час, щоб вік був 20-25 років. Звичайно ми перебільшуємо, але й справді частенько хочуть, щоб вік був 20-25 років, але значний досвід роботи. От чи тільки реально це?..
Студентам скасували стипендії. Що не кажіть, але це була мотивація для навчання. При всій недолугості нашої сфери освіти, гроші, які отримував студент, змушували його протягом року щось робити, бо ж потім ще якось треба нормально сесію скласти. Тепер такого зацікавлення не буде, що й відобразиться наступного навчального року на успішності. Особливо сподобався пункт, де стипендію будуть давати «За особливі досягнення перед державою». Вони у якому стані приймають такі нововведення?! Які особливі досягнення в 17-18 років?..

Кажуть, що з віком можна багато чого досягнути, знайти нормальну роботу й пристойно заробляти, щоб забезпечити себе та сім’ю. Виходить, що коли ти молодий, то тобі не обов’язково нормально жити?..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.