Перейти на мобільну версію сайту

06.07.2012

МИ ПРОГРАЛИ ЄВРО І НЕ ВИГРАЛИ УКРАЇНУ

Минулої неділі завершився футбольний чемпіонат «ЄВРО-2012». На душі стало сумно. Ні, якраз не через відсутність трансляції матчів, футбольної боротьби та суддівських помилок. Сумно через те, що ми сьогодні вже «ЄВРО». Три тижні з лишком були такими, а зараз - ні. Здавалося, що могло змінитися!? Все ж залишилося на своїх місцях: супердорогі стадіони, десь полатані та побудовані за колосальні кошти дороги, зрідка працюючі «хюндаївські» потяги, аеропорти... А ми все одно не ЄВРО.
Залишилися ті самі люди, які за розповідями іноземців, до речі, тих самих ЄВРОпейців, - одні із найпривітніших та найгостинніших на контингенті ЄВРО. Ми навчалися по-ЄВРОпейськи вболівати за нашу збірну. Пишатися своїми жовто-блакитними. Але ми знову, повторюся, не ЄВРО.
Нам просто не дають стати такими. Так. Саме не дають.
Футбольне дійство (дороге, корупційне) зробило нас усміхненими, радісними та більш українцями. Ми стали ЄВРОпейцями за духом, за свідомістю та за цінностями. Це не сподобалося...
Хіба може ЄВРОпейський парламентарій дозволити собі говорити «розвели як котят»? І це, коли мова йде про майже рівнозначну частину депутатів, а отже про рівнозначну частину настроїв виборців країни. Тобто нас ЄВРОпейців.
«Розвели» - це ж не захист мови національних меншин. Це український владний «блатняк», а не ЄВРОпейськість тлумачення правильності прийняття закону.
«Розвели» – це хобі влади, в якої «дев’яності» залишилися в крові й не дають спокою.
Це наперсточники, які вміють спритно приховувати кульку, вдаючи чесну гру. От тільки шкода, що глядачами та учасниками цієї гри зробили нас з вами.
... Прикро не за це. Страшно, що ми прекрасно усвідомлюємо все це шулерство, знаємо, що нас «кинуть» і, водночас, хочемо додивитися «гру» до кінця.
Боже, допоможи нам позбутися «чесних гравців».

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.