Перейти на мобільну версію сайту

11.05.2012

МИ НЕ ПАДАЄМО НА ДНО, МИ ТАМ ЖИВЕМО

Щотижня ми намагаємося сказати тут щось важливе. Те, що нас, журналістів «КлюЧа», зачіпає за живе, те, що турбує наших читачів. Ми хочемо поділитися своїми переживаннями, роздумами, всім тим, що пропускаємо через власні душу і серце. Та чи варто нам бути настільки емпатійними людьми? Чи варто співпереживати ближньому, протягувати руку допомоги чи, можливо, краще засісти у хаті, яка в нас чомусь завше скраю?
Чим керуєшся ти у житті, - серцем чи розумом, - той шлях і обираєш. Все просто. Але чому ж часто, як перше, так і друге підводить? І ми робимо абсолютно нелогічні вчинки. Як пояснити?
Чому проходимо повз людину, яка риється на смітнику, презирливо відвертаючи голову, і разом з тим, можемо віддати все до останньої копійчини гарно одягненому і випещеному шахраю? А потім, заливаючись гіркими слізьми, біжимо у міліцію. Звичайно, за розкритий злочин ми подякуємо міліціянтам, але, зазвичай, на останніх ми любимо спускати всіх собак.
Чому влада у нас ніколи не така, як треба? Ми ж її самі обираємо, йдучи (чи навпаки) на голосування!
Звідки береться корупція? Хіба не з наших з вами кишень?
Куди поділись безкоштовні медицина й освіта? Де ті, справжні, не куплені за гроші, медики і педагоги, що лікуватимуть наші тіло й душу? Ми перетворилися на країну інвалідів. Ми бідні соціально, матеріально та, насамперед, духовно. Не можемо зупинитись і подумати, не вміємо думати, не навчені. На жаль...
Країна позерства. З нас сміється Європа, з нас дивується світ. Ми й надалі продовжуємо бути транзитною зоною. Народні обранці приймають закони у перервах між приватним життям. Закони, за якими нам з вами жити. Хоча, що я кажу... їм з нами...
А ми, простий народ, життя і здоров'я, честь і гідність, недоторканність і безпека якого визнається за Конституцією найвищою соціальною цінністю, й слова сказати не можемо.
Зустрічаємо хлібом-сіллю тих, кого й на поріг власного дому пускати не можна. Хлібосольні, щирі, привітні українці.
Разом з тим, злиденні. Злиденні у всьому.
Коли ж настане край?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють акції
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.