Перейти на мобільну версію сайту

28.12.2012

МАЙЖЕ «ПОПЄРЄДНІК». РІК 2012

... Справа Оксани Макар. Вибухи у Дніпропетровську. Євро, до якого ми так довго готувалися і яке так швидко минуло. Скандальний закон про мови. Не менш резонансний проект закону про наклеп. Уболівання за українських олімпійців та паралімпійців у Лондоні. Смерть Богдана Ступки. Караванський стрілок. Передвиборчий, виборчий та після виборчий синдроми. Початок «роботи» Верховної Ради 7-го скликання. Заборона куріння в громадських місцях. Новий уряд, який можна віднести до категорії «попєрєдніків». Ну, і, звичайно, довгоочікуваний кінець світу...
Коли проаналізувати, чим саме запам’ятався 2012 рік, то лише дві-три події можна віднести до 2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpgпозитивних. Все інше – жахіття, страх, неповторні втрати.
Здавалося, нам вдалося пережити найстрашніше, пророковане багатьма народами, астрологами та вченими – кінець світу. Проте в наших очах так і не з’явилося більше світла. Вони й далі тьмяніють, віють сірістю, невизначеністю та злістю. А від нас і далі тхне скованістю, жалістю та безвиходем. І справа тут аж ніяк не в пережитому 21 грудні, в снігопадах, хуртовинах... Річ у наших душах, у нашому житті, у наших цінностях. Вони, як і наші очі, змарніли, зневірились та перестали випромінювати життя. Ми заблукали. Заблукали між вчорашнім та майбутнім. Прагнемо цю загубленість назвати сьогоденням. Хоча розуміємо, що це не те, про що ми думали, мріяли та чого прагнули.
Залишається вірити. Вірити та робити, щоб з початком наступного року у нас все стало гаразд. Що незважаючи на «тринадцятку», яка, до речі, розпочинається не у п’ятницю, ми стали веселішими, добрішими, радіснішими та з життям у очах.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.