Перейти на мобільну версію сайту

04.01.2013

МАГІЯ СВЯТА

Якщо й існує в природі пора, коли людина найбільше вірить в чудеса, то це, безперечно, саме зараз, під час новорічних і різдвяних свят. Скажіть, ви це відчуваєте? Оту якусь безпричинну радість, веселощі, віру в краще...
Йду вулицею нашого міста, зверху сипле лапатий сніг, на тротуарах тут і там зручно вмостилися продавці новорічних аксесуарів та красунь-ялинок. А навколо - сотні людей! Прямую і заглядаю їм в обличчя – усмішка, очі сяють, якась метушливість, але вона не звичайна - буденна, а 2f.jpgприємна - очікувальносвяткова... Мимохідь сама усміхаюся у відповідь...
Так, якщо і є час, коли трапляються дива, то це робиться саме зараз. Ні, я не кажу про Діда Мороза! Ми ж з вами вже дорослі хлопчики й дівчатка! Просто повірте: чудеса поряд! Озирніться навкруги! Бачите: дівчина несе важезну торбину з апельсинами, послизається і падає. Жовтогарячі сонечка котяться врізнобіч по всьому тротуару. Тут би сісти й плакати, але на допомогу летить хлопець і починає їх підбирати. Повертаючи торбинку, їхні погляди і руки зустрічаються. Іскра. Саме в цей момент народжується кохання. А хіба це не чудо?
А ще так легко творити чудеса власноруч! І мова навіть не про подарунки до Нового року власним дітям. Подивіться: ось заможний дядько накупив солодощів та дитячих іграшок і відвіз те все в сиротенець. І байдуже, що, можливо, то піар. А в діток загорілися оченята, вони повірили в диво, у те, що вони комусь потрібні, що хтось про них піклується. Хіба ж це не чудо? У звичайний день тому чоловіку й не зайшло б таке в голову, а в переддень свят йому заманулося прогулятися, подивитися, чим живуть люди, і він побачив надію в очах звичайних перехожих, пару, яка збирала апельсини, і якусь дивачку, яка пильно вдивлялася людям у вічі, посміхалася та ловила пухнасті сніжинки.
А ось жінка наварила смачного борщу та несе старенькій сусідці-одиначці, бо ж бачить, що бабця вже який день не виходить з квартири, лише кахикає – хворіє... Хіба турбота про того, хто не може про себе подбати, не диво?
Скажіть, ви це відчуваєте? Як що? Магію свят!
Віоліна СИТНІК, спеціально для «КлюЧа»


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.