Перейти на мобільну версію сайту

03.01.2014

МАГІЯ РІЗДВА

Хочете - смійтеся, але чим старшою стаю, тим більше вірю в казку.
Можливо, це не більше, ніж захисна реакція на все лихе, що відбувається навкруги, а, nevmer.jpgможливо, пора за вікном така, що змушує всім серцем повірити в чудеса, з головою поринути в атмосферу Різдва, коли всі  - і дорослий, і малий - чекають чогось неймовірного...

Напевно, ми просто втомилися бути сильними; нам набридло кудись бігти, не жаліючи ніг; боротися за все на світі... Нам важко постійно тримати руку на пульсі й битися за своє місце під сонцем.
І коли на носі Різдво, так хочеться відпочити від усього, віднайти внутрішню гармонію, а найголовніше - повірити. Повірити, що нарешті все буде добре. Адже Різдво - це час, коли ми повинні бути зі своєю родиною, з людьми, які завжди будуть з нами, які люблять нас понад усе.
Коли у вечірньому небі спалахне перша Різдвяна Зірка, загадай бажання! І нехай воно буде пов’язане із найдорожчими твоєму серцю людьми. Нехай всі твої рідні, близькі, кохані будуть здоровими і щасливими. Нехай така ж доля спіткає чужих і зовсім незнайомих тобі людей. Впустити до свого серця яскраве мерехтіння Зірочки, а з ним і прощення: відпусти всі образи, забудь дрібні сварки, залиш гордість.
Нехай за одним великим столом збереться вся родина, аби скуштувати смачної куті та відчути дух Різдва. Не даремно ж вечір цей ще називається СВЯТИМ!..
Нехай лунають колядки, щирі й задушевні, з побажанням усіляких гараздів цьому дому, його господарю й господині, діточкам... І злітає з вуст «Веселого Різдва», і лине навіть до незнайомих людей.
І може тоді й посмішок тоді стане більше! А, можливо, світліше стане навкруги? І безліч очей, ще вчора зневірених, засяють чарівним вогником.
Приклади долоньку до серця, зігрій її теплом і передай частинку своєї магії іншим людям. І нехай затишно й по-різдвяному щиро стане навкруги.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.