Перейти на мобільну версію сайту

10.06.2016

МАЄМО ЖИВУ ІКОНУ – 2

ПавловськийПротягом останніх тижнів темою №1 для українців стало повернення Надії Савченко. Здається, це була подія, на яку чекали всі. Країна, затамувавши подих, впродовж довгих місяців слідкувала за історією льотчиці і благала про її порятунок. Та, як бачимо зараз, її визволення не об’єднало українців, а знову зіштовхнуло лобами.

З поверненням Савченко заговорили ті, що думали, аналізували та терпляче слідкували (що й роблять надалі) за всією ситуацією і, на відміну від інших, не одягли рожевих окулярів. Тому маємо ситуацію, у якій не збігаються думки тих, хто сприймає все крізь гламурні скельця, та тих, у кого до історії із Савченко та її персони особисто, запитань більше, ніж відповідей. Одні знову ковтають пігулки та п’ють серцеві краплі через протилежні думки опонентів, інші – зверхньо махають рукою на перших, мовляв, ті нічого не розуміють і їм би варто вже прокинутися...

Не залишається осторонь і Кам’янець. Сьогодні не будемо зупинятися на тому, як Савченко порушила наказ і самовільно полізла в пекло, як ще із 6 бійцями опинилася в оточенні, як загинуло 17 українських десантників, які намагались їх врятувати. Про це уже мова йшла.

Минулого тижня містян вчергове сколихнув «закон Савченко». Містом ширилися чутки, що під нього потрапило близько сотні рецидивістів, які відбували покарання за тяжкі злочини. Кам’янчани били на сполох, адже переживали за своїх дітей, у яких саме розпочалися канікули. Слава Богу, що чутки не підтвердилися.

Також обговорювалася версія, що Савченко – засланий козачок, який невідомо на кого і з якою метою працює. Словосполучення «сірий кардинал» також фігурувало. Найсміливіші заявляли, що взагалі не розуміють статусу ГЕРОЯ. А дехто встиг кардинально змінити свою думку щодо Наді.

Так, подібні розмови можна сприймати по-різному, але громадська думка – річ важлива, хоча часто непередбачувана. А ще всім добре відомо, що диму без вогню не буває. Та й як не крути, моментів у історії Савченко із коефіцієнтом невідомості більше ніж достатньо.

Зрозуміло наразі одне. Історію Савченко, як і її саму не варто сприймати однозначно. Тому в цій ситуації варіант із рожевими окулярами – не вихід. Потрібно тверезо мислити, аналізувати, робити логічні висновки. Так, нам дали НАДІЮ, але чи виправдає вона наші сподівання?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.