Перейти на мобільну версію сайту

23.10.2015

МАЄМО ПРОГОЛОСУВАТИ ЗА СВОЄ МАЙБУТНЄ

У неділю кам’янчани вибиратимуть місцеву владу. Від того, за кого поставимо галочку, залежатиме наше подальше життя. Спілкуючись із різними людьми, починаєш розуміти, що вони вже втомилися від брехні і d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgне вірять, що від їхнього голосу щось зміниться.

- Все одно депутатом стане той, кого вже й без нас призначили, то навіщо витрачати час і збивати чоботи? - каже чепурна жінка поважного віку. - У тих списках та кандидатах лихо ногу зломить. Ніхто не знає, за кого голосувати, бо про жодного кандидата нічого невідомо. Хоча б якусь листівку принесли, щоб прочитати, скільки йому років, чим займається, що бодай обіцяє людям. Тому вибирати кота в мішку не хочу.

Розповім, як за чотири дні до виборів на моєму подвір’ї з’явився лисий чоловік і почав розказувати, що полагодив нам дорогу, а тому маємо за нього голосувати. Ми його ніколи в житті не бачили. Але вирішила вийти на дорогу і пересвідчитися в його словах. І він дійсно зробив! Ту жахливу дорогу, якою ми ходимо, він ще гірше понівечив. Загнав грейдера, почав згрібати верхній шар дорожнього покриття. Обабіч було знято грунт, яким заповнилися ямки, а зайву землю і сміття, які не вмістилися, зсунули до крайнього провулка. При виїзді з провулків виникли трамплінчики. Я почала голосно обурюватися, але чоловік тільки махнув рукою і подався далі по сусідах. Через кілька годин пішов дощ, на вулиці утворилася гвадзя. Якщо раніше ями з калюжами можна було обійти і не вимастити взуття, то тепер виходиш на сушу по кісточки в болоті. Прикро, що зробили гірше, ніж було, але з іншого боку, знаємо, кого не допускати в депутати.

І дійсно, нині ми обираємо кота в мішку, бо про кандидатів нічого невідомо. Агіток у них нема, хоча в цьому є позитив. Зупинки, будинки та паркани не потрібно буде обдирати від макулатури, нею також не засмічують під’їзди.
Кандидати не повинні йти до виборців і пропонувати їм рекламні ролики з яскравими картинками, це мають бути ідеї, програми, бо люди слухатимуть і обиратимуть не красиву картинку, а план дій. І тоді ми отримаємо нову якісну місцеву владу.

Кам’янчани, пам’ятайте, що пляшка олії чи 300 гривень вас врятує тимчасово, а ми маємо проголосувати за своє майбутнє.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.