Перейти на мобільну версію сайту

27.05.2016

МАЄМО НОВУ ЖИВУ ІКОНУ

Таня.jpgОстанні роки, коли й без того збільшується кількість злочинів, не перестаю дякувати нашій новоствореній українській іконі, Надії Савченко, під іменем якої прийнято закон Савченко.

Це через нього, недолугого, нині страждає вся Україна. Нас грабують, нещодавно випущені з тюрем зеки, ми вже почали боятися ходити вулицями, а особливо пускати дітей будь-куди. Це з наших помешкань виносять все, що становить хоч якусь цінність. Це нас і наших дітей підчікують у парках і безлюдних місцях, аби потішити свою хворобливу психіку. 

Що ж розумного може придумати людина, яка сама не звикла шанувати будь-які закони? Це через неї, нашу ікону, загинули справжні хлопці.

Вона порушила наказ і самовільно полізла в саме пекло, нікому не повідомивши. У результаті разом зі ще шістьма бійцями опинилася в оточенні. Намагаючись їх витягнути, загинуло 17 українських десантників.

Потім її усім світом намагалися вирвати з російської тюрми. Може, й були у неї добрі наміри, але тепер...

Днями новоспечена ікона повернулася додому. Вона просила вибачення у всіх матерів, чиї сини загинули в АТО, і за те, що залишилася живою. А ще вона обіцяла вмерти за Україну. Та забула наша ікона попросити вибачення в матерів, дружин і дітей, які, зокрема, через неї загинули. Живій іконі Президент вручив «Золоту Зірку» Героя України, напевне, аби затулити роти політсилам.

Щось не дуже вдало розробили політехнологи повернення Савченко на рідну землю, яка чомусь випендрювалася, цілуючи асфальт злітної смуги, босоніж вийшла до журналістів. А ще вона стверджувала, що служить українському народові. Не знаю, кому потрібні такі слуги. Про це на багатьох кухнях обговорювали люди.

Чомусь усі служать українському народу, а він дедалі більше бідніє, і довели його до війни, на якій просто і тупо заробляють гроші, обдурюють нас, а ще піаряться.

Піарщики, незважаючи на життя простих українських чоловіків, над якими самі ж познущалися, відправивши їх голіруч в окопи, даючи недолугі накази, покидаючи людей в котлах. Але їм за це немає нічого: захисників просто списали, а сім’ї - замість живих отримали вічну пам’ять у граніті.

І знову виходить, що за все розраховується простий український народ. Та й він уже звик до цього. Інші українці біля телевізорів бідкалися, чим же завинила ця бідолаха, яка голодала багато місяців, що її не дають спокою, а втягують у велику політику для вирішення долі цілої країни.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.