Перейти на мобільну версію сайту

22.01.2016

ЛЮТУЮТЬ ЦИГАНИ

Цигани в нашому місті дедалі частіше лютують. Досить того, що без їхньої присутності не можеш спокійно посидіти в кафешці, пройти, навіть центральною вулицею чи ринком, дійшло до того, що вони нападають наd5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpg поодиноких перехожих. Так, нещодавно дівчинка поверталася додому, вулиця була безлюдною, до неї підбігли циганчата й, вихопивши з кишені мобільний телефон, зникли. Батьки дівчинки звернулися до поліції, поліціянти відразу знайшли того, хто це міг зробити.

Роми залітають у магазини й вихоплюють що можуть. Нещодавно в одному з магазинів їм продавці зробили зауваження, щоб вони поводили себе належним чином, тоді ті купили пляшку води й облили стіни, вікна і товар. Багато скарг на те, що циганчата вриваються в офіси і розбігаються по кабінетах, тільки і гляди, щоб щось не поцупили, а коли їм роблять зауваження, вони з кулаками накидаються на людей, а якщо людина одна, вони обступають її і починають шарпати та знущатися. Якщо хтось може дати їм відсіч, вони відбігають і починають закидати камінням. Що ж стосується автовокзалу, то там взагалі їх повно наче тарганів і лізуть із усіх щілин. Там вони як у себе вдома. Хтось збирає милостиню, хтось забиває баки пасажирам, інші влаштували собі переодягальню, знаходяться такі, що можуть поспати просто на лавці чи на газоні, а когось препекло по нужді; тут і памперс можуть поміняти, залишивши його на підвіконні.

Коли ж закінчується робочий день, вся ватага збирається на зупинці біля «Ювелір капіталу», що по просп.Грушевського, і чекає на маршрутне таксі, яке їх має доставити до помешкання в с.Пудлівці. Доки очікують громадський транспорт, встигають помочитися на зупинку, накадати сміття і різних недоїдків, тих же використаних памперсів, подіставати інших пасажирів.

Про це в місті знають усі, але чомусь жодних заходів не приймається, інакше чим можна пояснити таку зухвалу поведінку ромського населення?

На що дивляться відповідні служби, які покликані захищати права дитини, чому вони не навчаються, а їх нещадно експлуатують батьки? Батьків, які використовують дітей і спонукають їх до жебракування, варто позбавляти батьківських прав, а дітей відправляти в дитячі будинки. Можливо, це не морально, але більш аморально, коли від дій членів суспільства страждає громада.

А взагалі цікаво, хто кришує цю циганську мафію?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.