Перейти на мобільну версію сайту

14.07.2017

ЛЮБОВ ЗАВЖДИ У СЕРЦІ

Катерина ФедорчукЩо є любов, кохання? Це одвічне питання. Століття за століттям кожен запитує себе знову і знову. Іноді й не знаєш, звідки те кохання чекати і скільки мине часу. Можливо рік, два, а може й більше, і ти будеш щаслива як ніколи. Коли це станеться, відомо тільки небесам. Ти захочеш жити для того одного, кому буде потрібне твоє серце, твоя любов. Кожну хвилину буде горіти вогонь у твоїх очах, все буде розцвітати сонячними барвами довкола, твій шлях буде встелений трояндами.

Сьогодні у нас усіх, сучасних, у головах закладене викривлене поняття слова «любов». Одні говорять, щоб любити по-справжньому, треба знайти в іншій людині те, чого не вистачає вам, інші переконані, що потрібна обов’язкова наявність двох цілісних особистостей, аби ні в кого не виникало залежності.

Я не знаю, яка з цих точок зору правильна. Я не буду прибічником жодної. Майже у всіх статтях між рядків читаємо, що треба бути черствим безсердечним шматком, аби любити людину. Якась антитеза, чи не так? Чи не виглядатиме це все винятково діловим контактом, а не поєднанням двох закоханих душ?

Кохання відчувають серцем, а підтримують сформовані стосунки на його основі розум та здоровий глузд. Ваші почуття можуть вгасати та розгоратися, відповідно до ситуацій, ви можете бути роздратованими, ображеним, злими, бо ви – люди.

Стосунки – вогонь, який треба підтримувати, не дивлячись ні на що. Працюйте над своїми стосунками, наче на вас чекає винагорода у мільйон доларів за цю роботу. Власне, на вас чекатиме набагато більше – справжній та міцний союз із вашим обранцем. Не переставайте працювати, навіть коли вам складно. Пам’ятайте – всі шедеври світу утворилися далеко не за один день. Адже, як кажуть великі, любов врятує світ. А це всім нам сьогодні, ой як потрібно.

Катерина ФЕДОРЧУК.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.