Перейти на мобільну версію сайту

04.10.2013

ЛЮБІТЬ І ШАНУЙТЕ СЕБЕ

Напевне, ніколи не перестану дивуватися винахідливості та захланності окремих людей. Адже як можна назвати явище, коли в квітниках, на дитячих майданчиках, або на знайдених d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgклаптиках землі містяни висаджують кукурудзу, кормові буряки, картоплю та іншу городину? Можливо й можна зрозуміти тих людей, хто це робить. У такий спосіб вони підвищують свої статки, та як би не було, але... Ці імпровізовані грядки газди обгороджують різним мотлохом і, здебільшого, небезпечним. У хід йде все = дерев’яні та залізні кілки, штирі, уламки дощок, гілля, віконні рами зі склом. І байдуже їм, що це небезпечно для інших людей, головне = виростити і зберегти свій врожай та поставити мітку, що територія вже зайнята.
Такі жахи та неподобство можна побачити в кожному районі міста, майже під кожним будинком. Ось приклад, за два кроки від дитячого майданчика газди залізними прутами обгородили клаптик землі й посадили картоплю. Дітлахи грали у футбол, м’яч відскочив і полетів на грядку. Хлопчина, намагаючись дістати того м’яча, зачепився за прут і порвав новенькі спортивні штани. Аж тут бабка з палицею біжить напереріз. Дитина не зрозуміла, що коїться й інстинктивно почала тікати. Пробігаючи повз огорожу, зашпорталася й впала, пробивши руку. Слава Богу, що не голову. Бабка зчинила лемент, пожалілася батькам, мовляв, їхнє чадо затоптує її картоплю. Дитя ж поскаржилося, що розірвало штани і як результат отримало на горіхи за грядку та штани. Хоча... все мало бути не так. Люди самі повинні позбавлятися від таких небезпечних огорож, які потрібно знести. І за це нікому нічого не буде.
Отже, потрібно самим дбати про власну безпеку, бо біля кожного стовпчика інспектора не поставиш. Потрібно любити себе та своїх близьких і дбати про їхню безпеку. Тому, якщо ви помітили на своєму шляху небезпеку, не чекайте, що хтось прийде та знешкодить її. Включайтеся у роботу = вам за це нічого не буде, адже самовільно влаштовувати біля будинків грядки заборонено. Як і заборонено їх обгороджувати. Земля навколо будинку належить усім мешканцям, а не підприємливій бабці. Навколо будинків можна висаджувати квіти, низькорослі кущі й огороджувати їх потрібно естетичним парканчиком, який є безпечним для життя. Також не можна забивати в тротуари штирі, класти бетонні глиби, які перешкоджають руху транспорту.
Настав час звільняти місто від небезпеки. Любіть і шануйте себе. За вас це краще ніхто не зробить.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.