Перейти на мобільну версію сайту

11.11.2016

ЛЕЛЕКИ, ПЕВНО, ПОДУРІЛИ

АндрійЧасто одними з перших інформаційних джерел та осередками обговорення/порушення тієї чи іншої теми/проблеми були не газети чи журнали й, навіть, не телебачення чи Інтернет, а... вокзали. Залізничні чи авто – неважливо. Обирайте самі. Як-то кажуть, на свій смак.

А спектр тем/проблем тут надзвичайно широкий. Що тільки не обговорює наш люд! Ось, хоча би така проблема.

– Ті, лелеки, певно, подуріли! – бідкається жіночка, присідаючи на лавку як із першого погляду зрозуміло, біля своєї подруги-односельчанки, але вже трохи старшої. – Чи, може, навпаки, діти подуріли? Скільки їх не проси, що час би вже діточками обзавестися, а вони все ніяк! Усе чогось вичікують, тягнуть ту лямку й тягнуть...

– Точно, що не лелеки, Варю. Діти, все діти. Лелеки б і не проти, але ж наша молодьож... Усе в них тепер не так, як колись було. То кар’єру роблять, то гроші заробляють, то все якихось нових віянь притримуються, отих всіляких трендів. Моя онука мені частенько заявляє: «Бабуню, ти нічого не розумієш. Це зараз у тренді». От що воно таке? І для чого?.. Тьху, і все тут.

А тим часом десь там, на небесах, у своєму пишному царстві-господарстві, сидять на хмарках лелеки і все чекають, коли ж вчергове задзвенить дзвоник із блакитною чи рожевою стрічками, сповістивши, що молодій парі потрібне маля, а ще краще - двійко або ж трійко. Проте дзвоники дзеленчать дедалі рідше й демографічна ситуація летить шкереберть, виглядаючи наразі доволі ненадійно.

Діти в ХХІ столітті, на жаль, стали розкішшю. Тепер усі мізкують над тим, чи можуть дозволити собі дитинку. І перед риторичним гамлетівським запитанням: «Бути чи не бути?» постає все більше молодих пар.

Складна економічна ситуація, низький рівень заробітних плат, постійне сусідство із межею бідності, побори в пологових будинках, відсутність «декретних» та низка інших скрутних ситуацій майже не залишають вибору.

Додайте ще нетрадиційні типи сімей і одразу зрозумієте: «Звідки ж тим дітям узятися?». Ось, приміром, модний тренд сьогодення – «free child couples», що по-нашому означає «вільні від дітей пари». Живуть собі самі, заради себе, у своє задоволення. Зазвичай мають двійко-трійко... котиків чи песиків, чи мавпочок, або ще кого там, але не дітей. Ось такі вони нові віяння і тренди, наше сучасне життя, в якому ДІТИ НА ВАГУ ЗОЛОТА!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.