Перейти на мобільну версію сайту

28.08.2015

КРОК ЗА КРОКОМ - УКРАЇНА

У вівторок вулиці міст та містечок, селищ і сіл заповнять білі банти, портфелики й квіти - лунатиме багато fy.jpgтеплих слів, бо ж свято - Перше вересня.

Мелодійний дзвінок зажене галасливу дітвору за шкільні парти, за якими вона впродовж року гризтиме граніт науки. Що й казати, навчальний заклад - надзвичайно відповідальне місце, тут формується майбутня нація. Кому як не вчителям достеменно відомо, наскільки іноді важко буває з сором’язливого, можливо, неуважного чи бешкетливого учня виростити гідну людину, справжнього патріота своєї держави.

Цьогоріч Міністерство освіти і науки України вперше офіційно дозволило дивитися на уроках мультики. І вони не абиякі, а патріотичні! Мультфільми «Це наше і це твоє», створені телеканалом «ПлюсПлюс», розповідатимуть школярам, чим можуть пишатися українці.

Найбільший у світі літак, найродючіші землі, найвідоміша різдвяна мелодія, найдовший у світі музичний інструмент - це все наше! Більше цікавих фактів про рідну країну можна дізнатися, переглянувши цикл коротких патріотичних мультфільмів «Це наше і це твоє».

Думаю, таких прикладів, якими можна пишатися, вистачить на довжелезний мультсеріал, який чомусь колись нам не показували. Нинішнє покоління має шанс на повне перезавантаження й реабілітацію, починаючи ще зі школи.
... Ти ведеш свого першокласника за руку. Після спекотного літа йому так важко було прокинутися вранці, і в твоїй теплій долоні досипає його маленька долонька. Він і сам кумедно заспаний, з величезним букетом у руках. Перше спільне фото за партою, перша вчителька, перша усмішка й перші сльози, перші «відмінно» й «незадовільно» - все це потім, у дорослому житті, буде таким ліричним... Ти ведеш свого першачка й віриш, що знання, які він отримає в школі, а згодом і в вищому навчальному закладі, знадобляться йому в житті. І тобі, а головне - вчителям, які вклали в нього часточку душі, не буде соромно за його вчинки.

Він буде патріотом, який не зрадить країну, бо країна не зрадить його - дасть усе необхідне, знання й віру в майбутнє. Головне останнє, хоч стежина до нього починається з першого кроку, який ти зробив, переступивши шкільний поріг.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.