Перейти на мобільну версію сайту

17.08.2018

КОЖЕН МАЄ ДБАТИ

шухановаНаписати про це підштовхнув при­йом міського голови Михайла Сімашкевича 8 серп­ня. Як завжди, на прийомі було чимало людей.

Цього разу навіть була величезна делегація з вулиці Шмідта. Люди прийшли, обурені станом дороги, який веде до не так давно зданої багатоповерхівки. За їхніми словами, дорогу обіцяв полагодити будівельник, який зводив тут житловий будинок, але він навіть не провів благоустрій. Їхні діти не мають нормального дитячого майданчика з гойдалками, а бігають у сусідній двір звідкіля їх постійно ганяють. 

Останнє питання міський голова вирішив одразу, а от що стосується дороги, то навіть нічого не обіцяв. Місто не має грошей, і тому вулицю поставили в чергу на ремонт, але при умові появи коштів. На вул.Шмідта вже є навіть розроблена технічна документація, відповідно до якої вартість прокладання там дороги сягає 1 млн 200 тис. грн. Серед прохачів була активістка, яка замість того, щоб направити свою енергію на організацію мешканців, які би за прикладом Білановецької набережної взяли і відремонтували свою вулицю, розповідала про негаразди в місті, про бруд та погрожувала майданом.

Мешканцям Білановецької набережної допоміг міський голова та директор департаменту ЖКГ матеріалами, а вони зібралися всі і власними силами провели ремонтні роботи. Зрозуміло, що це неправильно, але при відсутності фінансування люди повинні це розуміти і самі мають навчитися берегти те, що мають, самі повинні слідкувати за порядком не лише у своєму житлі, а й у всьому місті. Бо ж нам сьогодні, а нашим дітям завтра тут жити. 

Не викидати сміття з вікон, як це зробила жінка поважного віку в будинку на вул.Шевченка, де перукарня «Н-стиль». Люди прямують тротуаром у справах, і раптом з вікна третього поверху летить гнилий помідор, який приземлився біля ноги жінки з коляскою, оббризкавши її гидотою. За кілька секунд полетів інший томат. Виявляється жінці не хочеться, щоб гнилі помідори смерділи в її квартирі, вона й вирішила від них позбутися через вікно. Інші добросердечні люди через вікно другого поверху на Соборній, 27 годують котиків і голубів. Але при цьому забувають визирнути і пересвідчитися, чи не проходить ніхто під вікнами. Крім того, такі люди не переймаються тим, хто має прибрати те, що вони накидали.

Але повернемося до нашої Шмідта. Напевне, людям потрібно все ж таки дотиснути будівельника, який не зробив облаштування навколо зданого будинку, що не подбав про під’їзні шляхи та безпеку мешканців. Для цього є цивілізовані методи – звернення до суду. І тоді ніхто нікому не псуватиме нерви. Є угода, її умови невиконані, звертайтеся до суду, а той розставив крапки.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.