Перейти на мобільну версію сайту

12.04.2013

КОЛИ «А» І «Б» НЕ СИДЯТЬ НА ТРУБІ

Пригадуєте про «А» і «Б», які сиділи на трубі. А якщо взяти й усе змінити. Замість «А» посадити «Увімк», а замість «Б» - «Вимк». Ні, це зовсім не казкові персонажі, чи талісмани,2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpg приурочені до відкриття туристичного сезону.
«Увмк» розшифровується як увімкнути. «Вимк», напевне, вже здогадалися - вимкнути. Також трубу, на якій сиділи «А» і «Б», я би замінив на міст. Ну, наприклад, на «чернівецький». Той, що цього тижня так «випадково» зруйнувався.
Зважаючи, що з «увімкни» не у всіх все гаразд, адже слово дійсно непросте і потребує надзвичайних зусиль та й «чернівецький» міст не вічний, то «Увімк» впало. На мості ж залишилось «Вимк».
Гадаєте, казка!? Аж зовсім ні. Нас «вимикає»! Ще не зрозуміло?! Ми на межі, коли рубильник на підході до «Вимк». Руйнація «чернівецького» моста та діряві дороги - не все «Вимк». Це навіть далеко не «В», чи ще якась інша буква із четвірки. «Вимк» повсюди.
Дороги, міст - це те, що ми бачимо, що можна помацати руками та побачити неозброєним оком. Країна повністю руйнується, «вимикається». Рубильник от-от стане в позначці, після якої тьма, хаос та безлад.
Ну, залатаємо ми цього року дороги. Ну, ще рік вони протримаються. А далі?! Скільки таких «чернівецьких» мостів у державі, у нас, де «Увімк» уже у вільному польоті?!
Погляньте у себе в квартирі, в будинку, вийдіть на вулицю! Всюди суцільне «Вимк». Інфраструктура на межі нижньої позначки рубильника. Каналізація та електромережі, покрівлі, фасади, стіни...
Та що говорити, судова система, робота правоохоронних органів, медицина, освіта, культура. Що ще я забув?! Все ніби у передчутті «Вимк».
Наша свідомість та життя стало запорукою. Десятки років нам на «Вимк» говорять «Увімк». Відстань між ними настільки знівелювали, що, здається, з пункту «А» в пункт «Б» не потрібно їхати. Відстані між ними немає...
...Як хочеться повернутися до труби, на якій вони ще сидять...
Сергій СОКАЛЬСЬКИЙ

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.