Перейти на мобільну версію сайту

01.02.2013

КОЛИ НЕМОВЛЯ – ВЖЕ НЕ ДИТИНА, А 365 ДНІВ – НЕ РІК

Народження дитини буває планове (бажане) й непланове (в народі на це є дещо грубе визначення - «по-зальоту»).
Народження ж нашого дитяти, газети «КлюЧ», однозначно можна віднести до бажаних, цілком спланованих та продуманих кроків.  Народився «КлюЧ» у рік Дракона, під сузір’ям Водолія, 3 лютого 2012 року. Кажуть, зірки у долі відіграють велике значення. А ми маємо надію, що наші зірки склалися так, що ще довго ми радуватимемо читачів нашого видання та станемо для них надійними друзями й порадниками, як і вони для нас.
Перший рік життя людини - це надзвичайно важкий період. Дитина адаптується до навколишнього середовища, починає розрізняти кольори, запахи, згодом - людей. Як нам говорять, наше дитя дуже швидко почало розрізняти «чорне» та «біле», «сморід» та «аромат», «чужих» та «своїх».
Також у нашого немовляти швидко почали рости зубки. Хоча, здається, вони були із самого Дня народження. Зубки виявилися дуже гострими, заточеними 3-кратним життєвим досвідом, тож часто ми ними вправно «кусаємо».
Своє дитя ми не підпирали подушками, аби воно почало раніше сидіти. Хоч чули на власну адресу, що ту чи іншу подушку нам хтось із благодійників намагався та й підсунути...
Не встиг «КлюЧ» навчитися сидіти, як миттю став навшпиньки й уже до року почав бігати.
За класичним сценарієм, наше дитя й вередувало, й боляче кусалося, інколи давало перепочити й знову вимагало до себе уваги. Деколи спересердя хотілося здати його «в інтернат», але все це було не більше, аніж приємні, хоч і важкі, сімейні турботи.
Нині, коли пройшов рік і можна задувати першу свічку на іменинному торті, здається, що твій малюк давно вже не малий, що він набагато старший, аніж річне немовля.
А щож до імені нашого дитя – «КлюЧ», то воно оригінальне та багато значиме. Ключем можна відчинити чи зачинити двері, ключ - це життєдайна волога, яка б’є із землі, ключем птахи повертаються із вирію, ключ часом і б’є по голові...
З повагою, редакція часопису «КлюЧ»

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.