Перейти на мобільну версію сайту

27.07.2012

КОЛИ НАСТАЄ ПОВНИЙ МІСЯЦЬ

Щойно настає фаза повного Місяця, як у окремих людей з лабільною психікою починаються загострення. Їхні фобії активізуються. Одним здається, що за ними слідкують недоброзичливці, іншим, що їх усі обманюють, комусь - що їх хочуть вбити. А ще хтось постійно шукає правди і справедливості. От тоді й починаються проблеми у оточуючих та посадовців.

Ці люди закидають усі можливі структури листами, зверненнями, пропозиціями, вимогами, відволікаючи посадовців від нагальних важливих справ. Усі в місті знають цей список людей. Хоча, не важливо, місто це чи район, такі умовні списки, здається, існують всюди.

Не подумайте, що я захищаю чиновників, серед них чимало…. Але, можливо, вони стали такими через те, що їм дошкуляли настільки, що вони вже однаковою мірою реагують і на нормальних людей, і на не дуже?

Якщо не допомагає «писанина», тоді активісти повного Місяця починають силовий штурм, пускають у хід сльози, нишком підглядаючи за реакцією того, кому це все адресовано. Дуже яскравим прикладом повного Місяця бувають прийоми чиновників. Часом таке шоу побачиш! І тобі істерики, і заламування рук, і крики, і погрози. Вислухавши такого лише одного, вже голова болить. А на прийом приходять і десять, і більше…

Одного разу панянка з торбами в клітинку прорвала міліцейський заслон. Не тому, що вона така сильна, а тому що, не дай Боже, правоохоронець торкнеться до неї, – вона одразу кричить: «Менти б’ють! Я подам на вас у суд!». І не доведеш, що ти, всього-на-всього, стояв на посту і виконував свою роботу.

Що ж з такими людьми робити? А відповіді немає. Скласти загальноміський список, на кого не слід реагувати? Не можливо.  

От і виходить, що деякою мірою, суспільство, а отже і ми з вами мучимося. Їм плювати на все і всіх, доводячи власну правду й намагаючись переробити закон під себе. І байдуже їм, що не можна, - у них є наполегливість, вільний час, і своя, безапеляційна правда.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.