Перейти на мобільну версію сайту

29.06.2012

КОХАНА, МИ ВБИВАЄМО ДІТЕЙ!

- Мамусю, мамочко, не викидай нас! - просили двоє братиків, 4-х і 7-ми років, рідну неньку.
Такі слова крізь відчинені вікна почули сусіди поверхом нижче, а вже за якусь мить тіла обох дітей бездиханно лежали на асфальті. Мати-вбивця спокійно спустилася ліфтом донизу, сіла на лавці біля під’їзду і порожнім поглядом спостерігала, як навколо її дітей метушаться перехожі. За декілька хвилин під’їхала карета «швидкої», а за нею - наряд поліції. Побачивши правоохоронців, жінка попрямувала їм назустріч.
- Це я скинула дітей, - спокійно і зважено відповіла вбивця.      
Ця страшна трагедія трапилася цього тижня в одному з підмосковних містечок. Після скоєного злочину молоду жінку обстежили лікарі і не виявили в її організмі ні алкоголю, ні наркотиків, ні будь-яких інших психотропних препаратів. Психіатри підтвердили її осудність. Тоді що ж підштовхнуло матір на вбивство?
- Вони мені набридли, - спокійно пояснила вбивця.
За словами правоохоронців, жінці світить пожиттєве ув’язнення. А разом з ним - пожиттєвий осуд і зневага всіх, хто тільки почує про цю трагедію. Що ж до батька загиблих дітей, то йому, напевно, пожиттєво співчуватимуть. Ще б пак! Бідолаха переніс таке горе!
Але якщо порозмірковувати, то хіба він не причетний до скоєння злочину? Чому жінка так дивно пояснила свій вчинок? Чи не тому, що виховання дітей і догляд за ними повністю впали на її плечі? Чоловік завжди при ділі, заробляє гроші, у нього немає часу, а часто й бажання долучатися до виховання дітей. Якою б емансипованою не була жінка 21-го століття, вона все одно залишається жінкою. Їй, як ковток повітря, потрібні любов, розуміння й підтримка чоловіка, особливо після народження дітей. «Якщо ж хтось не піклується про своїх домашніх, той зрікся віри і гірший, аніж невіруючий» (1 Тимофія 5:8). У Святому Письмі не зазначено, що «піклуватися» означає лише забезпечувати матеріально. Це поняття набагато ширше. Якби ж усі чоловіки це розуміли, то, можливо, подібних страшних трагедій було б набагато менше.  

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.