Перейти на мобільну версію сайту

21.10.2016

КІНЕЦЬ СВІТУ

Pa5qea8jj1kКоли ми відчуваємо, що сил терпіти все, що відбувається навколо, вже немає, тоді здається, що хмари згущуються, сонце сідає і, певно, вже й не зійде, що навколо суцільна несправедливість і купа проблем, які хапають за горло й затягують зашморг все дужче і дужче... Здається, що повітря вже не вистачає. Ще мить... і ВСЕ! Відійдемо у вічність. Кінець світу...

Подібні думки часто заполоняють наші голови. І хоч як нас не намагаються налаштувати на позитив навколишні, мовляв, усе буде добре, чорна смуга пройде, вийти з кризи ніяк не вдається. Пішла чорна смуг. І все тут. Край! Навіть «Життя прожити – не поле перейти» здається мудрістю зовсім недоречною, бо те, що відбувається з нами – значно гірше. Куди там народним знанням? Хіба вони щось значать? Тут же ЖИТТЯ йде шкереберть! Порятунку НЕМА! І руки опускаються...

Ситуація, безперечно, знайома кожному. А коли поруч є ще й ті, що підливають олії у вогонь, бо по своїй суті не живуть, якщо комусь краще, ніж їм, то світу білого не видно. Ніч. Суцільна темінь. Жодної зорі. І місяць ледь жевріє. А зірки, що вкаже шлях, нема. Де ж вона? Де? Невже не буде?

І звідки ж тільки беруться сили в тих, кого так важко б’є життя? Де вони шукають порятунку? Що їх стримує, щоб не зневіритися? І чи взагалі можливо потім нормально жити? Стабільно. Щасливо. Як прагнеш... Так, риторики тут більше, ніж достатньо. Але вихід є!

Негатив дійсно настільки сильно сковує, що повністю блокує нашу здатність побачити вихід із тієї чи іншої ситуації. І справді, не завжди все йде так, як нам того хочеться. Але якщо ми тільки чекатимемо гіршого, то темрява сухими довгими пальцями так і затягуватиме у безвихідь. То ж не слід турбуватися, якщо проблема вирішувана, адже від нашого занепокоєння змін не буде. Краще поберегти нерви і різко змінити механізми мислення на протилежні, вирватися з пастки негативу. Мисліть позитивно! Тоді всі неприємності розглядатимете з позиції продуктивного розв’язання.

Немає позитиву? Тоді «виростіть» його! Для цього слід лише захотіти і, якщо навчитеся мислити саме так, тільки тоді отримаєте ключ до зміни свого життя в кращу сторону. Досягнете успіхів у важких життєвих ситуаціях, легше впораєтеся зі стресом, одужуватимете, якщо захворіли, поступово «оволодієте» імунітетом до неприємностей. Тоді й кінець світу відміняється!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.