Перейти на мобільну версію сайту

21.03.2014

ХВИЛИНКА ДОБРОТИ

Вирішила з’їздити у справах. Завела свою «Ламборждині», нічого не підозрюючи. Проїхала кілька метрів, кермо веде вправо. «О, - думаю, - мала, приїхали». Певне, колесо. Наталія Яцемірська.jpgПрипаркувалась, точно, воно рідненьке!
Телефоную товаришеві, кажу: «Не повіриш, колесо спустило». Заледве стрималась, щоб не сказати, як блондинки з анекдоту: «І зверху, і знизу». Він, звичайно, як справжній мужчина скоординував мене заглянути в салон, де колись кинув насос, про всяк випадок.
- І що я буду робити? - проблеяла в слухавку. - Куди в що вставляти?
Зізнаюся, у без кількох днів річній водійській практиці мені вперше довелось накачувати колесо: подряпати чужу машину - було, в’їхати у парканчик - теж, залетіти в круте піке в ожеледицю й розвернутись на 180 градусів - мінус у водійську карму, навіть без гальмів примудрилась доїхати з Суржинецького яру до міста, але щоб качати колесо - не доводилось.
І поки я слухала плутанне «що в що вставляти», почула за спиною ввічливе: «Може, вам допомогти?».
Чесно? Від цієї фрази мороз пройшов по шкірі. Їй-богу! Повільненько розвертаюсь, щоб бува не злякати благодійника чи, можливо, мою слухову галюцинацію, і бачу хлопчину років 20-ти. Посміхається. Ще раз перепитує: «Може, Вам допомогти?». Від несподіванки я ледве не випустила з рук телефон і насос.
«Ну, якщо Вам не важко...», - здивування мертвою хваткою чіпляється за горло, і я думаю, чи бува мені це не сниться.
Тим часом хлопчина відбирає в мене сумку з інструментом. Вовтузиться біля колеса і виносить вердикт, що варто поміняти його на запаску. Знаходить запаску, якісь ключі і не знаходить домкрата. Відправляє товариша додому за ним (той, я про товариша, а не домкрат, живе за квартал вище).
Щиро посміхається, перепитує, чи я не поспішаю у справах (!). Після цієї фрази Кашпіровський позаздрив би, адже я впала в такий транс, що практично втратила можливість до адекватного спілкування.
А мій благодійник не марнує час і намагається зупинити автівку. І жодна, уявляєте, жодна не зупиняється.
І коли з-за будинку з’являється товариш, який летить і весело розмахує домкратом, гальмує одна. Але нам вже не треба, у нас вже є домкрат!
Колесо накачане, я чемно дякую, хлопчаки бажають мені щасливої дороги... Я їду і думаю - ось так просто, на рівному місці - доброта. Така щира, безкорислива (!) доброта! Що сказати, надія є..

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.