Перейти на мобільну версію сайту

14.03.2014

ХТО БУВ НІКИМ, НЕ МАЄ СТАТИ ВСІМ

Жахливо, коли в мирній державі у мирний час йде масове винищення людей.
Терплячий українець вирішив покласти край здирницву, корупції та свавіллю, суцільнійd5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpg брехні та жебрацькому становищу, зважившись скинути з престолу тих, хто допустив розруху в країні.
Домовитись мирним шляхом не вдавалося, бо надто глибоко вкоренився режим. Тож окрім як «розпеченим залізом випалити», іншого варіанту не було. Але такою ціною «випалити» і поміняти шило на мило аж ніяк не хочеться. І коли в Кам’янець приїхали загони самооборони та Правого сектору, щоб змінити щось на краще, провести люстрацію, одночасно почалося цькування ні в чому не винних людей. Лунали, наприклад, фрази, що, мовляв, ми можемо тут робити все, бо ми проливали кров на Майдані. Та хочеться сказати, що ті герої, які пролили кров, ніколи б не дозволили собі поводитись зухвало й нахабно. Якщо прагнемо в Європу, маємо поводитись як європейці, а не революційні матроси 17-го року, які трощили все на своєму шляху.
Кажуть, історія рухається по колу, але я, як і багато людей, не хочу такого руху. Кухарка не повинна керувати державою, і той, хто був ніким, не повинен стати всім. Наша історія це вже пережила.
Побоююсь, що тепер знову почнеться дерибан посад серед партійців. Замість того, аби народ найняв на службу професіоналів, а потім спитав у них за роботу, починається суцільне перефарбування й пристосуванство.
Спостерігаючи за перебігом подій, вкотре переконуюсь, що на майдан вийшло багато маніпуляторів, які втерлися в довіру до простих людей. Ставши запеклими активістами, вони вдають із себе політиків, вбиваючи в голови мешканцям міста, що саме вони скинули тотолітарний режим і нині повинні прийти до влади.
Не хочеться, щоб Україна знову наступала на граблі! Не хочеться, щоб українців знову використали! Хоча знаємо беззаперечне твердження: «Меньшість використовує більшість для досягнення своєї мети». То, може, відберемо від нардепів блага, які вони самі для себе влаштували, а їхню роботу в парламенті переведемо в суспільно-корисну, без зарплати та оздоровчих, тоді й подивимося, чи захочуть вони йти в нардепи?

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.