Перейти на мобільну версію сайту

05.06.2020

ХАЛАТНІСТЬ НІХТО НЕ ВІДМІНЯВ

Тема коронавірусу вже заїжджена та перезаїжджена, але при цьому постійно виникають якісь парадоксальні ситуації. Незважаючи на те, що сусідня Чернівецька область з самого початку пандемії палала і до нас дуже швидко міг потрапити вірус, наше місто здавалося стабільним і безпечним. Потім боялися ринку, аби звідтіля біда не прийшла і не вклала все місто в ліжка. 

Кам’янець тримався, його дезінфікували. Карантином було охоплено населення, і ми всі тішилися. Якби в діжку меду не вкинули ложку дьогтю, та ще й добрячу. Тепер змушені цілі підприємства і установи закривати, та й працівників посадили вдома.

На кожному кроці, з екранів телевізора, вітрин, рекламних роликів вкладають в голови наших людей – СИДІТЬ ВДОМА! НАДЯГАЙТЕ МАСКИ І ГУМОВІ РУКАВИЧКИ! МИЙТЕ РУКИ, ДЕЗІНФІКУЙТЕ ВСЕ ЩО МОЖЛИВО.

Так ні! Потрібно вештатися містом, їздити громадським транспортом, збиратися на святкування... Люди схаменіться!!! COVID – це не жарти. Він не обирає багатих чи бідних, перед його вбивчою силою всі рівні. Просто одні мають краще здоров’я, а інші надбали собі за життя проблем – неправильно харчувалися, курили, пили, вели асоціальний спосіб життя, або отримали погану генетику у спадок, і тепер під прицілом сучасного монстра, який захопив цілий світ.
Ми дбали про медиків, переймалися їхнім захистом і знову ж таки благали – НЕ ВЕШТАЙТИСЯ! Але усі МИ сподівалися, що мине. От і не обминула ця холера і наших медиків. Спочатку закрили ЦРЛ, потім перинатальний центр, тепер терапевтичний корпус. І тут виявилося чи не найбільше вражених ковідом. Хто його туди приніс і як ще не встановлено. Але це дуже важливо зробити. Щоб з’ясувати шляхи потрапляння і причини. З одного боку, медики працюють в засобах захисту, мають дезінфектори і, якщо до них потрапляє хворий, то вони захищені. Або вони нехтують правилами своєї безпеки, або вони ними не захищені. Тому, як пояснити скандальний, халатний випадок з одним із пацієнтів терапевтичного відділення. Чоловік, вже пенсійного віку, після численних обстежень потрапляє у лікарню з бронхітом, там його стан погіршується і його переводять в інфекційне відділення, а звідтіля – в обласну лікарню. Тут у нього взяли біоматеріал на дослідження і відправили в обласну лабораторію. Там теж зробили тест і він виявився нормальним. Запропонували чоловіка забрати додому. Донька, разом із чоловіком поїхали власною машиною і привезли його в Кам’янець. Але доки вони їхали з’ясувалося, що вже провели дослідження першого забору для тестування, яке показало позитивний результат. Тут вже його чекала мобільна бригада, яка повернула назад в обласну інфекційну лікарню. То це ЩО, халатність, безвідповідальність чи така реформа? Лише уявити можна скільки контактів мав чоловік!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 221
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.