Перейти на мобільну версію сайту

26.07.2013

ІДІОТИЗМ - ЦЕ ДІАГНОЗ

Ідіотизм - це психічна хвороба, яка характеризується порушенням нормальної розумової діяльності. А як інакше можна назвати людей, які запросто можуть узяти й переламати навпіл усі квіти на клумбі? Таке видовище можна було спостерігати в неділю вранці на Біланівці біля d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgамбулаторії.
Колись захаращена місцина за останніх кілька років ожила: тут облаштували клумбу, аби бодай трішки прикрасити територію. І на тобі - квіти поламали, невеличкі туї покрали... Зрозуміло, що на околицю міста ніхто чужий не прийшов, щоб це зробити. Так саме, як і ніхто чужий не міг зрізати на зупинці громадського транспорту з лавки дерев’яну спинку. І теж зрозуміло, чому це зробили.
Та чи можна таким способом боротися з молоддю, яка безпардонно себе поводить? Чому ж ніхто не виховував ту молодь, їй не говорив, що з ногами та ще й брудним взуттям залазити на лавку не можна. Чому ні тато, ні мама не розповіли цим дітям, що сидіти на зупинці громадського транспорту і запльовувати її лушпинням від насіння - це щонайменше невиховано?
Не інакше, як ідіотською можна назвати поведінку мешканців вулиці Суворова, будинки яких знаходяться навпроти харчового коледжу. Уявіть собі: в понеділок ЖЕК та КП «Комбінат благоустрою» прибрали сміття з баків та навколо сміттєвого майданчика, а вже наступного дня мешканці прилеглих будинків, здебільшого приватних, накидали гору різного мотлоху. Питається: бюджет якої держави може витримати таке ставлення людей до комунальної сфери та благоустрою міста?
Ганебно-варварською можна назвати поведінку нелюдів, котрі підпалили нещодавно встановлений навпроти СЗОШ №5 європейський контейнер для сміття. У контейнері вщент вигоріли кришка та колеса, збереглась лише металева конструкція, зроблена з оцинкованого металу, який не горить.
Коли ж ми навчимося жити у цивілізації? Коли про суспільне дбатимемо як про своє? Невже не можна зрозуміти, що на суспільне йдуть гроші з кишені кожного із нас, а міліціонера біля кожного стовпа не поставиш.
у нас або ми навчимося бути господарями на своїй землі, або змиримось із думкою, що ідіотизм - то ваш діагноз, від якого, на жаль, нікуди...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.