Перейти на мобільну версію сайту

06.06.2014

І ЗНОВУ ВИКОРИСТАЛИ...

Я тут воюю, а ти там пиво п’єш? Такі вислови не рідкість.
Це жахливо, що нині в центрі Європи гинуть ні в чому невинні люди.
Хтось збирає для військових одяг, хтось - гроші, хтось просто йде захищати суверенітет, а d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgхтось не розуміє, що нині коїться на Сході України. Сотні матерів, виративши своїх синів, сотні вдів, сотні сиріт, сотні обездолених...

Комусь із мобілізованих не пощастило, бо їх мирних, необстріляних кинули в самісіньке пекло, хоча брали для навчань, аби забезпечити обороноздатність України. У те пекло, так як в афганське і чорнобильське, потрапили й наші кам’янчани. Одні ціною власного життя рятували світ і Україну, інші ж веселилися. Згодом ще одні скасовували пільги, принижували тих героїв, мовляв: «Я вас туди не посилав!». А що залишилось у них? Втрачене здоров’я, скалічені долі й жахлива, байдужа НЕПОТРІБНІСТЬ. Використали й викинули на узбіччя життя. Невже така доля очікує й наших героїв?
Слава Богу, що нині над нашою головою мирне небо, та це сьогодні. Але немає спокою в душах дружин та матерів тих кам’янчан, які нині перебувають на передовій війни. Уявіть їхній біль, коли вони споглядають, як жирують і гульбанять сусіди, коли хтось стоїть під прицілом...
Сусід відкупилися п’ятигривневою смс-кою чи ще чимось і може спокійно жити?
Про нестачу моральної підтримки говорить і начальник Кам’янець-Подільського гарнізону Володимир Родіков. Він просить у цей складний для держави час утриматися від гучних гулянь, фейерверків. Люди повинні думати не лише про себе, але й про тих, кому нині не до веселощів. Для них війна - жахлива, кривава, із заплаканими жіночими очима та чорними хустинками.
Не маємо права танцювати на згарищі, не маємо права бути байдужими. Нині ми повинні визначитись і запитати у влади, посадовців, генералів, чому вони допустили це жахіття, чому діти стали гарматним м’ясом, а вони сидять у кабінетах і придумують, як зберегти ціною чужого життя свої блага та посади.
Пропоную боєздатним нардепам, посадовцям, усім військовим можновладцям взяти своїх братів, синів, родичів і стати в першу шеренгу захисників. Тоді ви зумієте приймати правильні закони, правильні рішення і знайдети гроші для виплат тим, хто нині залишив родину без засобів для існування і пішов захищати ВАС.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.