Перейти на мобільну версію сайту

04.03.2016

І ЖИВІТЬ. СПРАВЖНЬО. ЩИРО

8 березня – це свято, яке традиційно ми вважаємо як день Жінки. На пострадянському просторі цей день ще Катерина Федорчукзвично залишається Міжнародним жіночим днем, днем жіночої солідарності.

Цього дня всі звикли бігти вранці по квіти, купувати листівки, подарунки та цукерки. Чому нам завжди потрібен окремий день, здебільшого позначений червоним у календарі, щоб нагадати про свою любов та повагу до жінки – матері, бабусі, доньки, сестри, дружини, подруги?

Звичайно, давно час звикнути, що все в нашому житті розписано й розкладено по полицях батьками та системою ще до нашого народження. Садок, школа, університет... слова далі нам давно знайомі. У когось замість трьох крапок кар'єра, бізнес, гроші, у когось - сім'я, діти та дім. Інший хоче поєднувати все разом. І хто з нас чинить вірно? Є абсолютна формула успіху в житті?

Якби вона була, жити було би нецікаво. Стандарти, стереотипи, формули - залиште це все безініціативним людям, яким байдуже, який сьогодні день за вікном. Беріть усе в свої руки: малюйте власну карту, визначайте свої кордони (а ще краще - без них), загадуйте бажання і ставте цілі або дійте спонтанно - більше емоцій та менше розчарувань.
Тому й відмовтеся від календарної системи – даруйте увагу, квіти коханій не лише Восьмого березня, готуйте улюблені тістечка коханому не лише в День святого Валентина, надсилайте мамі листівку з приємними словами не лише у День матері, шануйте героїв не лише у День пам'яті, будьте патріотом не лише у День Незалежності. І живіть. Справжньо. Щиро. Відкрито назустріч людям і світу та незалежно від погоди за вікном. Адже головна погода тільки й тільки у вашому серці. Ви самі собі сонце, хмари, дощ, снігопад, і навіть буревій та заметіль. Творіть власний світ і прикрашайте своєю присутністю світ вашого ближнього.

Зі святом, рідні, кохані, шановні, прекрасні. Нехай весна живе у вашому серці. Щодня, за будь-якої погоди та в будь-який настрій. А настрій нехай вам забезпечують ті, хто поряд, хто любить вас і кого любите ви!

Катерина ФЕДОРЧУК


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.