Перейти на мобільну версію сайту

27.01.2017

І У ВОГОНЬ, І У ВОДУ

ФурманВсі ми завжди з нетерпінням чекаємо вихідних, адже плануємо зробити щось необхідне вдома, до чого, зазвичай, в робочі будні не доходять руки, або ж просто відпочити. 

Минулі вихідні в мене пройшли під гаслом «Немає нічого кращого, ніж гарно проведений час у дружньому та згуртованому колективі». Саме так, і не інакше.

Згуртованість, особливо в колективі, у якому працюєш і проводиш більшість часу, дає можливість не лише відчути впевненість у собі, але й стимулює до активної роботи. Такими чудовими вихідними з друзями, колегами та своїм керівником у мене були дні, проведені в Карпатах. 

Дійсно, що й казати, коли навкруги вкриті снігом дерева, на вогні вариться смачна юшка, а наші дітлахи не вилазять з санчат - кращого відпочинку годі й бажати. Але мова навіть не про те, а про дружбу й абсолютну солідарність у всьому: і в роботі, і у відпочинку. Жодних чвар та пліток, лише підтримка і взаєморозуміння.

Провівши ці вихідні, мені хочеться особливими теплими словами подякувати моїм друзям, за те, що вони є. Адже від роботи колективу залежить ефективність поставлених завдань і, відповідно, результат. І левова частка й заслуга в цьому керівника, з яким працюєш.

Мені шкода, коли люди ходять на роботу без настрою, коли кожен боїться щось сказати, а при чиємусь телефонному дзвінкові мусить виходити з кабінету, бо невідомо, чим ця розмова потім може закінчитися. Цього, на щастя, в моєму колективі немає. І від цього є бажання не лише з радістю йти на роботу, але й віддаватися їй на 100%, розвиватися на повну потужність і стимулювати до цього інших. 

Дорогі керівники! Шануйте і цінуйте своїх працівників, формуйте з них безцінні кадри, за які вам потім не одна людина подякує, адже, приходячи додому, навіть дуже втомлені й виснажені, ваші підлеглі принесуть у рідну домівку не злість і агресію, а купу позитивних емоцій. Гарних вам усім вихідних!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.