Перейти на мобільну версію сайту

20.09.2013

І КОЖЕН ФІНІШ – ЦЕ, ПО СУТІ, СТАРТ

Сьогодні підписую останній номер до друку в якості головного редактора та співвласника 2afa5746c6f16d3de96654fed563b051.jpgгазети. Так сталося. Інших пояснень цьому слабкому, а може, сильному крокові давати не буду. Рішення прийнято. Принципи в моєму житті вартують більше, ніж «відмова» від них.
Здавалось, на цьому можна було би ставити крапку. Однак формат «авторської колонки» і не лише вимагає більшого.

Позаду 21 місяць праці - вирощування, плекання та віри у справу, яку ми робили. Попереду - невизначеність, невідомість і незнання. І, разом з тим, стрімке бажання відпочити та хоч трішки насолодитися іншим життям, життям поза газетним форматом.
Узагалі, як би життя не склалося, з ким би не довелося перебувати поруч – це завжди буде боротьба (життя) не проти когось, а за...
Дякую читачам, які нас полюбили, зненавиділи, але які не стали до нас байдужими. Залишайтеся й надалі з «КлюЧем». Не знаю чому, але було приємно, що в нас з’явилося «поганяло» (вибачте за тюремний лексикон) – «Колючик». Сподіваюсь, що в переважній більшості читачам від цих уколів ставало не стільки погано, як добре.
У такий момент особливо хочеться подякувати колективу. З вами було неймовірно затишно, безпечно та цікаво. Ви - молодці!
Вірю, що редакційна політика «КлюЧа» й надалі притримуватиметься головних принципів журналістики: об’єктивності, правдивості та плюралізму думок.
А ще хочу подякувати своїм рідним, а особливо - дружині та донечці, які увесь цей час терпіли «журналіста».
От і все...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.