Перейти на мобільну версію сайту

25.05.2012

І ХТО МИ ПІСЛЯ ЦЬОГО?!

7-річна дитина, стікаючи кров’ю, 13 (!) разів викликала «швидку». Кожного разу її виклик ігнорували, а на останніх дзвінках пригрозили викликати міліцію. Якби не мама, яка, дякувати Богу, вчасно прибігла додому, хлопчинки вже, напевно, не було серед живих.
Цей кричущий випадок трапився 8 травня у Горлівці, що на Донеччині. А вже цього тижня подібна ситуація повторилася у Криму. 13-річний підліток пробив собі живіт кермом велосипеда. Двоє друзів, які були поруч, одразу ж по мобільнику викликали «швидку». Замість того, щоб терміново відправити карету допомоги, диспетчер запитала, чи є поряд дорослі. Коли почула, що немає, то просто кинула слухавку.
Після таких випадків, я, як мати, запитую себе, навіщо моїм дітям назубок знати номери телефонів екстренних служб? На виклик все одно ж ніхто не приїде. Наші діти залишаються з бідою один-на-один. Тому, напевно, і вчити їх потрібно зовсім іншому: як самому допомогти собі і як вижити в екстремальних умовах у безлюдному місті. Так-так, саме у безлюдному! Бо як інакше назвати те, що двоє кримських хлопчаків тягнули на собі пораненого товариша, а той обома руками притримував нутрощі, які вилазили з пробитого живота? Друзі ледве дотягнули його до найближчої лікарні. В дитини виявили серйозні пошкодження тонкої та товстої кишок. Йому негайно зробили операцію. Лікар, який оперував підлітка, повідомив, що сьогодні його життю і здоров’ю вже ніщо не загрожує, і за якийсь місяць-другий про пригоду нагадуватиме хіба що шрам на животі.
Не тільки на животі, але й на серці ... усіх трьох: того, хто долаючи неймовірний біль, ледве перебирав ногами, і тих, котрі тягнули його на собі. Жоден пішохід, жоден водій не зупинився і не допоміг! Усі були зайняті своїми справами. Що їм до того, що двоє дітей волочать третього - серед них немає ж їхньої дитини.
Ми щиро дивуємось, навіть обурюємось, коли чуємо про дитячу жорстокість. А хто її виховав? Хіба не ми власною байдужістю?... І хто ми після цього?!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.