Перейти на мобільну версію сайту

23.08.2012

«HELP ME» ВІД «КЛЮЧА»

Коли піду на пенсію, створю рятувальний загін «Help me» (англ. – допоможи мені). На цю думку мене наштовхнули звернення простих людей до журналістів з проханням допомогти. А звертаються вони до нас часто вже як до останньої інстанції. Коли оббили пороги всіх організацій, які б здавалося, в першу чергу, покликані допомагати людям вирішувати їхня проблеми, а не навпаки - створювати їх.
Журналістів з їхнім в’їдливими натурами не люблять ніде, і цьому є пояснення. Якщо просту людину можна обвести навколо пальця, і вона нічого не зможе зробити, то журналісти, як ті нишпорки, лізуть у всі шпарини, дістають необхідну інформацію й допомагають ображеним. Інколи здається, що на журналістів покладена роль кувалди, але якби у суспільстві все було гаразд, то не потрібно було б підхльостувати посадовців. Проте, коли людина, куди б не йшла, наштовхується на суцільну стіну нерозуміння, то роль двигуна суспільства беруть на себе журналісти. Саме тому здебільшого ними не задоволені, їх не люблять, інколи б’ють то морально, то фізично, навіть… вбивають.
Та «журналюги» не каються. Вони лізуть у всі недозволені шпарини, бо чим більше вони недозволені, тим більше хочеться туди потрапити.
Отож, якщо вже нам відведена така роль, то й будемо її грати. Ми часто дивуємося, буває, що нервуємо, коли до редакції телефонують чи приходять кам’янчани з якимись, на перший погляд, здавалося дріб’язковими питаннями, які вони не можуть вирішити. Та коли замислюєшся, то розумієш: якщо людина не може вирішити питання, значить воно для неї не дріб’язкове. Тоді ти, журналіст, починаєш тягнути за ниточку, яка має розкрутити клубок.
Якщо бажаєш зробити наше з вами життя кращим, легшим, то встаєш, ідеш і робиш. Бажання і мета - це велика сила. Якщо маєш бажання, можеш прибрати місто, збудувати будинок чи підприємство, зупинити хабарництво і корупцію, захистити людей від насилля морального та фізичного. Але цього потрібно дуже-дуже хотіти.
Ми знаємо, багато людей сьогодні топчуться на одному місці, не в силі вирішити якесь із питань. Якщо ви з числа таких, ми зможемо вам допомогти, провівши власне журналістське розслідування. Для цього вам потрібно взяти ручку й папір і написати у редакцію, або зателефонувати. Наша журналістська група прийде вам на допомогу.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.