Перейти на мобільну версію сайту

12.09.2014

ГРІМ УЖЕ ВДАРИВ

Воістину українське прислів’я: «Поки грім не вдарить, мужик не перехреститься» d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgстосується чи не кожного з нас.
Маючи багатющі природні ресурси, ми користувалися ними нищівно, нібито живемо востаннє й після нас хоч потоп.
Про своїх нащадків майже не дбали, про майбутне й про незалежність також не думали. А тепер потерпаємо в очікуванні зими, бо невідомо, що з тим проклятущим російським газом буде. Але й маючи газ ми також не дуже переймалися збереженням того, що нам давали. Кажуть, що скупий платить двічі, а воно так і є. Ми будували будинки з дешевих матеріалів, купували утеплювачі, які навпаки грали роль каталізатора холоду. Така психологія й звичка не враховувати дрібні деталі, тягнеться ще з радянських часів, коли було багато всього й за дешево. Та тепер часи інші. За все потрібно платити зі власної кишені, щоправда, ми до цього ще не призвичаїлися.
Іншого виходу із сьогоднішньої ситуації, коли нас, українців, наші ж українські олігархи обібрали, як липок, уже немає. Нам доведеться спинатися на ноги, вчитися ходити й виживати. Паски затягнемо в усьому. І для того, щоб хоч трішечки стало легше жити, варто думати вже й зараз.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.