Перейти на мобільну версію сайту

24.01.2014

ГОСПОДИ, ВРЯТУЙ СВІЙ ЛЮД!

Коли не вистачає слів, коли серце обливається кров’ю, коли від їдючого диму палаючих шин, монотонного стукоту в металеві діжки, гуркоту міліцейських щитів та відчайдушного крику 3f.jpgматерів не висихають сльози, тоді залишається одне - молитися...
Господи, поглянь на наші страждання, врятуй свій люд від пролиття братовбивчої крові, дай мудрості й мужності поводирям з обох боків барикад прийняти виважене рішення, опираючись на твої святі закони.
Один із українських політологів вчора зазначив: «І влада, й опозиція перейшли Рубікон. Для них вже немає дороги назад. Незважаючи на масу протиріч, нині їх об’єднало реальне майбутнє - в’язниця. Коли на Майдані запанує спокій, у кайданках сидітимуть або одні, або інші».
Та для простих людей не це страшно. Страшно інше: рятуючись від залізних грат, поводирі йдуть по людській крові. І не важливо, чия це кров - «беркутівця» чи «майданівця». Воно однаково червона й гаряча...
Господи, ти створив людей на свій образ, наголосивши, що Бог є любов. Ти навіть пояснив нам, що значить любити: «... Любов не поводиться непристойно, не шукає власної вигоди, не дратується, ... не тішиться несправедливістю, але радіє правді. Любов на все надіється. Любов ніколи не згасає... Нині залишаються оці три: віра, надія і любов, але найбільша з них - любов» (1 Кор. 13).
Ми віримо, Боже, що мир обов’язково повернеться. Ми надіємося, Господи, що здоровий глузд не згорить у революційному вогні. Ми знаємо, Всевишній, що Ти любиш свій народ, а тому даш сил кожному з нас вистояти на власному майдані совісті, людяності й милосердя.
... Ще вчора ми молилися до тебе молитвою прохання. Сьогодні - це вже молитва-благання. Не допусти, люблячий батьку, щоб завтрішня молитва стала німим криком відчаю!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.