Перейти на мобільну версію сайту

11.09.2015

ЕФЕКТ БУМЕРАНГУ

Ідеальних людей немає, як і немає ідеальних чи абсолютно правильно зроблених вчинків. Можливо, хтось Ірина Фурманмені в цьому і заперечить, але це стосується винятково кожної людини особисто. Та й чи потрібно тягнутися до певних ідеалів, адже кожен малює у своїй свідомості свій ідеал, який будується зі власного досвіду, інтелектуального та емоційного рівня будь-якої людини.

У гонитві за славою, визнанням, почуттям самодосконалості ми часто забуваємо тих, хто знаходиться поруч - це батьки, друзі, рідні, просто близькі та знайомі люди. Вони все розуміють і приймають, можливо, абсолютно всі риси твого характеру, але з часом ти бачиш, як коло цих людей поступово звужується. Певний час ти не звертаєш на це уваги, навіть деколи злишся. Але дуже часто буває так, що, живучи в вихорі власних життєвих подій, ти просто цього всього не помічаєш. Не помічаєш тону голосу, яким ти з ними говориш, не аналізуєш вчинки, які робиш, забуваєш колись пам’ятні для вас дати...

Розуміння того, що відбувається, приходить до тебе, але чомусь завжди пізно, коли тебе накриває ефект бумерангу. І от тільки тоді до тебе приходить усвідомлення того, що ти, можливо, щось робив не так, але... Рано чи пізно життя віддає все сторицею.

Звідки цей ефект взявся, яка його історія і чи він є взагалі, нехай розбирається кожен індивідуально, це його право. Але при цьому завжди треба пам’ятати, що жити треба правильно. Не принижувати людей, не ображати, не встромляти ніж у спину тим, хто ще недавно стояв за тобою горою, не забувати дзвонити і запитувати своїх близьких та друзів: «Чи все в тебе добре?». Можливо, це дрібниці, але такі доленосні в житті кожного. Тоді ти ніколи не будеш сидіти і чекати, чи подзвонить телефон і чи постукає тобі хтось у двері. Адже ефект бумерангу буде вже інший. Будеш робити добро, пам’ятати про важливі в нормальному життєвому вимірі речі, посміхатися, щиро співчувати, тоді й це тобі повернеться сторицею. Пам’ятайте про це! І гарних вам вихідних.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.