Перейти на мобільну версію сайту

16.06.2017

Є ГІДНІ ЛЮДИ

ірина фурман1Як на мене, є три людини, які вкрай необхідні в будь-яких критичних ситуаціях – це мама з татом, лікар і священик. Саме їм ми звикли довіряти все особисте. І так, напевне, має бути завжди. Як би не ображалися, можливо, мої батьки, до церкви теж не так часто ходжу, але сьогодні хочу поговорити про лікарів.

Їх не всі люблять, подекуди від вигляд крапельниці та уколів непритомніють, але без них ми рослини. Правильно поставлений діагноз забезпечує тобі нормальне існування в суспільстві. Так склалося в моєму житті, що доля звела мене з лікарями, яким я буду вдячна все життя: це Діана і Володимир. Прізвища називати зайве. Це люди, які народилися й окрім професії медика, їм доля все сама визначила. 

Ви знаєте, що таке, коли людина горить своєю роботою? Вона нею живе. Можливо, багато хто зараз би жбурляв у мене каміння, але всіх представників охорони здоров’я не потрібно рівняти під один гребінець. Не все просто - проходять реформи, щось змінюється, можливо, не так, як би хотілося.

Є гідні люди, які заслуговують на повагу. Не тому, що вони особисто тобі допомогли – вони так ставляться до всіх. В них немає розрізнення. Є хвороба, є діагноз, є лікування. Згадую, як у свій час, мій вже покійний товариш, завів мене до молодої лікарки. Дивилася й думала, мені ніхто не зміг допомогти. Спостерігала... Вона єдина підібрала мені правильне лікування.

Доля так склалася, що я познайомилася з прекрасним лікарем, татом двох діточок. Повірте, подивіться йому в очі, він живе всіма проблемами, якими живе справжній лікар. Поважала і поважаю їхні родини. Можливо, їхні діти недоотримують тієї ласки, яку би хотіли, але вони живуть не власним життям, а нашим. Таким має бути справжній лікар.

Чомусь так складається, що ми перестаємо в щось вірити. Пам’ятайте! Батьки, є релігія, і є лікар, без якого ти ніяк. Вони, інколи, теж спустошено на нас дивляться, бо всі звикли комусь недовіряти. Марно... Ви ніколи не заберетеся в голову лікаря, а він вам ніколи до кінця не скаже правду. І він тут правий. У кожного психіка різна. Моя покійна бабуся майже 50 років пропрацювала фельдшером. Зналп всі внутрішні проблеми пацієнтів, як сказати, що сказати. Це непросто...

А вас всіх медиків, із наступаючим святом!


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:
Меблі

Ексклюзивні вироби з акрилового та кварцового каменю Staron®, Radianz®:
кухонні стільниці, барні стійки, рецепції;
сходи, підвіконня, басейни
Та багато інших елементів інтер’єру за вашими побажаннями
Діють індивідуальні знижки та на кварц - розпродаж!
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.