Перейти на мобільну версію сайту

15.01.2016

ДУШІ ТЕЖ МАЮТЬ БУТИ ЧИСТИМИ

Ще перед Новим роком всі пішли на різдвяні канікули. Освіта, зрозуміло, бо почалися зимові канікули, d5f47f1b88857b1c7b4776ccd2c3a46e.jpgпромисловість теж вирішила трішки перепочити, а от як може таку розкіш дозволити собі комунальна сфера і медична - не зрозуміло? Напевне, вони під кінець року перевтомилися чи розслабилися.

Отже, проблеми з електрикою на мікрорайоні Жовневому розпочалися за кілька годин до зустрічі Нового року. У когось недопеклася качка, але це не смертельно. Зрозуміло, що неприємно, але жити можна. Дехто вже вирішив для себе, що цей Новий рік буде зустрічати романтично в напівтемряві зі свічками. Але раптом за якийсь десяток хвилин до Нового року увімкнулося світло і дехто ледь не поплатився здоров’ям або й життям.

Родина вже сіла за святковий стіл, аби провести старий рік, та коли світло зникло, ніхто не додумався вимкнути вмикач, і коли електропостачання було відновлено, лампочка над столом просто розірвалася. Уся їжа на столі була засипана склом. Як від вибуху скло не потрапило в очі дітям та господарям не знає ніхто. Усі обійшлися переляком, а наїдки зі столу відправили у смітник.

Що ж сталося із медиками? Напевне, їхні душі зачерствіли, та це вже не від втоми, а від ставлення до роботи. Уявіть собі, температурний режим у палатах дитячої лікарні 4 січня становив 12 градусів, а там, де були каміни, 15 градусів тепла. До нас із такою скаргою звернулася бабуся маленької пацієнтки дитячого відділення міської лікарні з приводу того, що її онуку з температурою швидка доставила в лікарню, та, на її переконання, дівчинку там не вилікують, а просто доведуть до смерті. За кілька днів лікарі не спромоглися потурбуватися про здоров’я дівчинки. Дитині ставало все гірше й гірше, а ще свою справу робив дубар. На прохання щось зробити, аби переправити хвору, там не реагували, доки не втрутився заступник міського голови Вадим Савчук. Швиденько знайшли автомобіль, щоб доправити дівчинку в обласний центр. Про таке недбале ставлення до пацієнтів дізнався наступного дня, коли повернувся із зони АТО, міський голова і без попередження медиків завітав у лікарню. Побачив все на власні очі. І що тут скажеш? Окрім пі-пі-пі-пі...

Міський голова разом із заступником почали звозити в лікарню калорифери, аби врятувати ситуацію. Але ж виникає питання: «Чим займаються відповідальні медики, якщо не можуть забезпечити життєдіяльність установи? Навіщо громаді баласт?». Отже, настав час розставити все на свої місця. Міський голова має владу і наділений повноваженнями, аби подбати, щоб в його господарстві був порядок, і для цього слід прийняти вольове рішення та розставити всі крапки над «ї». Не потрібно ховатися за причини, потрібно забезпечити кам’янчан людським ставленням, а якщо хтось не може чи не бажає цього робити, то йому широко відчинені двері й він може пуститися у вільне плавання.

І якщо хтось не боїться людського суду, то нехай не забуває, що ще є вищий суд - Божий.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.