Перейти на мобільну версію сайту

20.06.2014

ДРУГИЙ ФРОНТ

Він не схожий на звичайний, польовий, та від того не менш войовничий, не менш запекліший. На його передовій - матері, жінки, сестри... Щодня вони оббивають коридори 3f.jpgвладних кабінетів, пікетують Кабмін, Міністерство оборони, прокуратуру, військкомати, обласні та районні адміністрації, мерії великих міст та маленьких містечок.
Після чергового «Вантажу-200», який мов чорний орел скорботи, мало не щодня навідується до материнських осель, жіночий зойк стає нестерпним. Він вибиває двері, трощить шибки, виводить на поверхню землі ту гниль, від якої Україна захлинається десятиліттями: «Де бронежилети?! Де каски?! Де набої?! Де ліки?! Де вода і їжа?! Ви забрали наших дітей і кинули їх, голих та босих, на поталу нелюдам! Чому ваші сини і ви разом з ними не стоїте в перших рядах?!».
Зневірившись у всьому і всіх, жінки збирають свої «бойові» загони, покликані захистити тих, хто захищає їх. У невеличкі буси, вантажівки пакують домашні тушонки, сало, крупу, олію, набори білизни, шкарпетки, придбані через десяті руки бронежилети... - все те, без чого солдат не може бути солдатом. Вартість цього вантажу можна оцінити синівською скупою сльозою, тихим «Дякую» по телефону, міцним солдатським сном на чистій білизні та врятованим від кулі життям, яку не пропустив придбаний мамою бронежилет.
Як боляче! «Небесна сотня» боролась за справедливість. Та чи бачить її наш воїн, якому обіцяють збереження робочого місця і грошове забезпечення щонайменше в 4 тисячі грн, а натомість він залишається без роботи та за щосекундний ризик життям отримує аж 1 тисячу 300 грн!
Як соромно! Влада досі робить вигляд, що все під контролем, замість того, щоб дійсно взяти все під контроль.
Як добре! Жіночі загони не тільки не здають позицій, а йдуть у контрнаступ! І доки мати боротиметься за свого сина, доти син боротиметься за свою землю!

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.