Перейти на мобільну версію сайту

18.10.2013

ДОЗВОЛЬ ПАМ’ЯТАТИ ПО-СВОЄМУ

Коли останні теплі промінчики заповзають під новий в’язаний светр, приємно лоскочучи тіло, коли ноги під час прогулянки несуть тебе в невідомому напрямку, а руки мимоволі тягнуться, аби вхопити й сховати в кишеню жовтогарячий багрянець осіннього спокою, душа, Наталія Яцемірська.jpgнезважаючи ні на що, вимагає романтики.
Тож і нинішня авторська колонка буде дещо романтично-ліричною, такою, якою хочеться бути в ці останні теплі дні.
... Не прив'язуй до себе речами, що швидко зношуються. Не нагадуй про себе цяцьками й сувенірними дрібничками. Дозволь пам'ятати тебе по-своєму.
Не хочу коштовних каблучок на знак твоєї прихильності, не хочу діамантів і дорогих чи дешевих авто. Взагалі, не бажаю заганяти наші стосунки у рамки «дорого-дешево». Не підкупляй мене елітними кав'ярнями = вони ніколи не замінять тієї затишної на розі Миттєвості та Вічності. Все решта = банально.
Не приковуй до безвиході такими ж запитаннями: «Хто я для тебе?». Відповіді не буде. Її просто не існує для тебе. Ну хто для мене вітер, ковток води у нестерпну спеку, хто для мене сонце, небо, безкінечність?.. Не хочу опускатися до примітивного: «Ти = моє життя». Але іншої відповіді не буває. Та й цієї не скажу.
Не вишукуй моїх слідів у небесній безодні = для них ще не час, як і для твоїх. Не шукай на долонях лінію життя, і тим паче = не тлумач. Краще домалюй свою яскравим маркером і приклади до моєї. Я пам'ятатиму цю мить більше і краще, ніж всі відверті між нами розмови. Притулись до моєї скроні й легенько подмухай на волосся, а я уявлятиму море. Через кілька років, коли справжній морський бриз огортатиме моє тіло, я згадаю тебе і твій подих. І ніхто не знатиме причину несподіваної усмішки. Твій подарунок буде зі мною завжди, де би я не була.
Поділись зі мною музикою, в якій твій настрій, де справжній ти. А ще краще, давай послухаємо її разом, щоб ти перестав соромитися себе такого, який ти насправді, а я змогла впізнати тебе серед тисячі, та що там = мільярдів пісень світу.
Венеція, Амстердам, Гонконг, Нью-Йорк, Сідней = не важливо, де я. Важливо, що в будь-яку мить ти зі мною. Лише уяви мої відчуття, коли на одній із площ = відомих чи ні = неважливо = раптом зазвучить твоя музика. Музика, яку колись ми слухали разом, і в якій = ти! Хіба це не буде найкращим і найбільш несподіваним подарунком?
Свою частинку я дарую тобі, бо лише так ми можемо пізнати, з чого складаєтсья цілісність...

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.