Перейти на мобільну версію сайту

12.05.2017

ДОЗЕМНИЙ УКЛІН ВАМ, ВЕТЕРАНИ!

шухановаНе плутайте грішне з праведним. Саме така аксіома наштовхнула мене на роздуми під час святкування 72-річниці великої ПЕРЕМОГИ!

Те покоління ПЕРЕМОЖЦІВ і моє - усі вихідці з історичної радянської епохи. І я не дозволяю НІ-КО-МУ переписувати історію мого часу. Ми, діти великої епохи, ті, хто завдяки ВОЇНАМ-ПЕРЕМОЖЦЯМ, мали над головою мирне небо, щасливе дитинство, роботу, відпочинок, забезпечену старість, нині мусимо залежати від політиків-націоналістів, які чомусь вирішили, що можуть відібрати в нас із вами свободу, незалежність та право жити вільно.

Тих, хто відстояв нашу свободу від нацизму, нині залишилося надто мало, і це зрозуміло - час не зупинити. Але той народ, який не пам’ятає своєї історії, не має майбутнього.

Ми маємо пам’ятати, що тоді піднявся увесь народ - від керівника держави до останнього селянина, аби вибороти волю й незалежність. Ніхто з них не ховався за чужі спини, а серед перших ішов захищати свою домівку від ворога. І ВИСТОЯВ, і ПЕРЕМІГ нацизм, давши своїм родинам, своїм дітям, усьому народу дихати на повні груди, радіти сонцю та співу солов’я. І нині плем’я ПЕРЕМОЖЦІВ живе в злиднях завдяки «талановитим політикам», які довели потужну, могутню державу до зубожіння, до краху.

Усі пальці, коли вони разом - це потужний кулак, спроможній відстояти свою волю і незалежність, але коли поміж ті пальці втручаються чужорідні предмети, їм дуже важко скластися в потужній кулак і тоді...

Я перед вами, ГЕРОЇ-ВИЗВОЛИТЕЛІ, можу приклонити коліно, але мене ніщо не змусить падати на коліна перед різними аватарами і вдаваними героями. Хоча й нині героям є місце в моєму житті, але їх дуже мало, які викликають повагу в моєму серці і житті.

Я не дозволяю переписувати героїчний подвиг мого героїчного народу на розсуд продажних політиків, і я не хочу бути гвинтиком їхніх брудних ігор.

Слава ПЕРЕМОЖЦЯМ, які 72 років тому дали нам жити під мирним небом і сором вам, політикам, які наших дітей привели на стежку війни. Справжні українські патріоти не пробачать їм смертей наших дітей!

А вам, нині сивочолі, немічні, кульгаві і хворі, доземний уклін за мирне небо над головою і волю.

І слава Богу, що керівництво нашого міста не допустило тієї ганьби, яка творилася в інших українських містах у День Перемоги.

Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.