Перейти на мобільну версію сайту

28.02.2020

ДОПЕКЛО

Фурман-1Ніколи не належала до людей, які люблять критикувати, засуджувати когось та до тих, хто активно веде дискусії в соціальних мережах. Щоб я це робила, то мене потрібно добре допекти. Лише в такому випадку я активно висловлю свою громадянську позицію.

Та минулого тижня мені таки добре допекло, коли лише лінивий не обговорював проблему повернення наших земляків з Китаю. Дивлячись новини та читаючи коментарі до них, мені здавалося, що магма з мене просто б’є фонтаном. Як націю ми показали себе як жахливих істот, а не громадян своєї держави. Можливо, я дуже різко і категорично висловилася, але це моя власна думка. Як і те, що погоджуюся з висловом невідомої мені людини: «Здорових людей привезли в хвору країну!».

Кидати камінням, розбивати вікна, робити хаос. Якби цього не бачила на фото і відео, то сказала б, що це черговий фейк. Та в моменти, коли дивилася чергові кадри, згадала як виганяли з міст і сіл хворих на чуму чи проказу. Але то було сотні років тому, коли медицина була безсила перед лікуванням таких хвороб. Ну не зараз же! Можливо мені закинуть те, що ти проживаєш не там, то й боятися тобі нічого. Але це зовсім не так. Я у всьому понад усе ціную об’єктивність і розумне виважене ставлення до всього. Як і те, що людям, які колись образили мене чи моїх близьких, я дам шанс реабілітуватися. Хоча час показує, що це робити не варто. Хто зрадив один раз, зробить це знову. Та я хочу вірити, що люди все таки змінюються.

Але що говорити в таких випадках як Нові Санжари. То це людей просто завезли в окрему локацію. А що буде тоді, коли їх відправлятимуть додому. Вони на це і зараз мають повне право. Вони ж здорові! Я з жахом думаю, що якщо в окремому місці відчувається така страшенна агресія, то що ж будуть робити з ними на місцях?!..Кожний населений пункт, звідки ці люди, буде бойкотувати їхній в’їзд?! Ми ж люди, насамперед. Так, є в світі проблема і зі мною погодиться кожний другий, що віруси штучно вирощують для того, щоб в світі зменшити кількість населення. Але при цьому слід пам’ятати, що на будь-яку отруту, завжди придумують протиотруту. Та питання зараз в тому, що ми самі по собі при такому ставленні до своїх земляків несемо загрозу суспільству. Більше того, своїми вчинками даємо «гарний» приклад своїм дітям, як з людей перетворюватися в стадо. Схаменіться, ми ж не такі!

Нас не такими знають в Європі. Ми в свій час зарекомендували себе цивілізованою інтелігентною нацією, яка пропагує європейські цінності. А такими вчинками, як кидання каміння в автобус, де ще й до того сидять діти, ми показуємо лише повну деградацію. Хтось хоч на мить задумувався про стан тих дітей в автобусі. Та вони ж перші зненавидять своїх же і не захочуть в цій країні жити. Культура починається з нас самих, не калічте дітей, підтримуючи такі акції протесту. Пам’ятайте, що ваші предки великі князі київські. І ми нація, а не стадо! І дай Бог людям, які знаходяться зараз в зоні резервації, бути сильними духом, мудрими і пробачити своїм землякам за такий вчинок.


Дивіться також:
Повернення до списку
Реєстрація
Забули пароль?
 
Увійти як користувач:
Увійти як користувач
Ви можете увійти на сайт, якщо ви зареєстровані на одному з цих сервісів:


ВИБОРИ-2020

Початок : 10.08.2020 12:14:00
Закінчення: 14.08.2020 12:14:00
Голосів: 221
Опитування активне.


Нові чи старі обличчя? За кого голосуватимете на місцевих виборах 25 жовтня - "старого" голову громади чи нового кандидата?

  
Наша адреса: 
Україна,
м. Кам'янець-Подільський, 
вул.Соборна, 27.